• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vdekja misterioze e njeriut të parë që shkeli Hënën, 6 mln $ dëmshpërblim për familjen e Armstrong

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
hahahahahhaha.jpg


Familja e astronatit Neil Armstrong u pagua me 6 milionë dollarë nga një spital, si pjesë e një dëmshpërblimi pas gabimit që shkaktoi vdekjen e austronautit të parë që shkeli në Hënë.
Spitali thuhet se ka paguar këtë shifër në mënyrë të fshehtë në vitin 2014, dy vjet pas vdekjes së Armstrong në 2012. Dokumentet provuese konfirmojnë se fondet janë shpërndarë si pjesë e një kërkese pas vdekjes nga një pakujdesi e spitalit.
Lajmi i dëmbshpërblimit vjen vetëm disa ditë pas 50 vjetorit të ecjes historike të Armstrong në hënë, si pjesë e misionit Apollo 11.
Familja e tij ia atribuoi vdekjen e tij komplikimeve nga kirurgjia anashkaluese koronare duke thënë në atë kohë: “Ne jemi të mërzitur teksa ndajmë lajmin se Neil Armstrong ka vdekur pas komplikimeve që rezultojnë nga procedurat kardiovaskulare”.
//mesazhi
 
Misterioze?
Ku eshte misteri ketu?
Spitali ka pranuar gabimin duke demshperblyer familjen e tij.
Natyrisht kete nuk e ka bere ne menyre zyrtare dhe ligjore per te mos demtuar imazhin e vet.
Nejse....gazetat dhe gazetaret e sotem jane shume te mjere....po shume fare ama.
Natyrisht nuk flas vetem per kete artikull por per te gjitha mediat ne pergjithesi.
 

Tomka

Anëtar i ri
E gjithe frika ka qene se nje dite ndoshta Armstrong mund te fliste qe Apollo ska shkelur kurre ne hene , por ka qene e gjitha setup fake.

Kshu eshte kjo bote..
Kishim David Rockefeller qe beri 5 transplante zemre te suksesshme dhe se gjeti gje , dhe kemi Neil Armstrong qe vdiq per nje koronare.
 
Top