Vazhdo me një këshillë

Monique

With or Without u
Nisu urgjent se te vura kallupin e dinamitit
Apo nuk ishte keshille kjo?! ??
 
  • Haha
Reactions: D.

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Vazhdo me keshillat e tua !
Kjo po qe o keshille????
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Te kaluaren hudhe mbrapa shpines, nese don me ec 1 hap perpara.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qa paske gatu? Se me duket vetem delivery the punojne :p

p.s.

Beja kafen vetit, edhe nese nuk ka kafe hapur :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po e llogariti sikur me ke ftu nrealitet dhe i jam pergjigjur fteses, flm

Keshilla ime per ty:

Mos mendo kurre se e keqja me te keqe eshte e mire. Nese don me e dite a funksionon, ndeze nje zjarr ne njeren ane, dhe nje zjarr tjeter perballe, shiqoje a po e fike zjarri zjarrin.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mos pergojo asnjehere dhe mos rri me njerezit qe pergojojne
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Tjetrit merzitju per aq sa ka dhe aq sa vlera ti i vesh!
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Na kujto me shpesh :d
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
ec ngadale...ndalo ndonjehere...por mos u nxito dhe asnjehere mos u kthe mbrapa....GRENSI
 
Top