• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vazhdo me një këshillë

M

Morfina

Ne cdo postim qe te kam lexuar me dukesh thjesht nje happy soul, kujdesu per te. 😊
 

Hilarious

😍☀️
Staf në FV.AL
Mosha
22
Vendndodhja
Vlore
Gjithmone ka shpres,mos e humb kurre besimin ne gjerat qe vonojn dhe duan kohe qe te realizohen
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Deboje merzine nga jeta jote, ngase shpirti vetvetiu merzitet dhe njeriut nga vet natyra e tij, cdo gje i behet banale nese ne jete vazhdon te lundroje pa kurrfare ndryshimi.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Jeta jote mund te permbyset per nje cast te vetem!
Mund te jete nga nje telefonate qe merr...
Apo nga nje diagnoze...
Apo kur hedh nje hap te gabueshem ne rruge...etj.
Nje moment i vetem, te ben qe te sillesh rrotull vetes.
Sidoqofshin planifikimet, apo deshirat e tua.
Jeta ka treguar se nuk ka asnje garanci te sigurte vec besimit ne Zot!
Pasi as pasuria, mendja, forca apo botekuptimi yt, nuk te bejne dobi para nje casti prej casteve te tilla.
Prandaj, mos e stermundo veten me mendime te teperta.
E as mos mbaj mbi vete preokupimet e se nesermes.
Askush nuk e di se cfare mbartin castet e ardhshme!
Qetesoje mendjen!
Leri pas te gjitha mendimet, preokuptimet, streset, friken!
Mbeshtetu te Zoti i Plotfuqishem!
Ai me Urtesine e Tij e rregullon me se miri jeten tende!
Vazhdimisht thuaj: "O Zot, merre ceshtjen time ne doren Tende!"
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Sa interesant eshte puna e njeriut ! Ne nivelin e dijes dhe profesionit eshte ne gradat me te larta te mundeshme . Kurse , ne ceshtjen e besimit-imanit eshte siperfqesore ose e ngjashme me cdo mekatare tjeter e cila bene mekate pa e car koken per hidherimin e Zotit dhe ndeshkimin e Tij !!
Dija qe ta dhuron Zoti nese nuk te dhuron aq rezultate sa te jesh mirenjohes/e e Zotit dhe nuk te afron tek Zoti , perkundrazi ajo te qon tek mekatet e vazhdueshme , " dije o njeri qe ne zemren tende ka nje semundje te madhe".
 
Top