• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Vazhdo me një këshillë

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Hahahahahah ngalem duke i dhene kshilla njera tj lol
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Kur te dale tj para jepi keshillen. :p
Dmth kjo ishte keshilla ime ndaj teje
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Jeta s'ka kuptim perpos kuptimit qe ti i jep vete. Ndaj, ne aspektin filozofik, trajtoje sic trajton skluptori plastelinen dhe formo dicka te bukur, sipas shijes tende, pa vrare mendjen per kritiket!
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Cdo sukses gjykoje nga perpjekja qe ke bere per ta arrit.Nuk shijojne njelloj asnjehere sukseset......
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Kur te analizosh sjelljet , veprimet e te tjereve, nise nga vetja....vetem kshu do jesh ne gjendje te kuptosh e analizosh drejt!
 
  • Like
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Nese po te drejtohen lajka,mos e nderprit kurre ate qe po ti thot,por ne qetesine tende gjej qellim perse po ti drejton.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Respect per veten.Respekt per te tjeret.Pergjegjesi per cdo veprim.
Mos e harro kurre RRP.
 
Top