• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vazhdo me një këshillë

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Hahahahahah ngalem duke i dhene kshilla njera tj lol
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Kur te dale tj para jepi keshillen. :p
Dmth kjo ishte keshilla ime ndaj teje
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Jeta s'ka kuptim perpos kuptimit qe ti i jep vete. Ndaj, ne aspektin filozofik, trajtoje sic trajton skluptori plastelinen dhe formo dicka te bukur, sipas shijes tende, pa vrare mendjen per kritiket!
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Cdo sukses gjykoje nga perpjekja qe ke bere per ta arrit.Nuk shijojne njelloj asnjehere sukseset......
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Kur te analizosh sjelljet , veprimet e te tjereve, nise nga vetja....vetem kshu do jesh ne gjendje te kuptosh e analizosh drejt!
 
  • Like
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Nese po te drejtohen lajka,mos e nderprit kurre ate qe po ti thot,por ne qetesine tende gjej qellim perse po ti drejton.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Respect per veten.Respekt per te tjeret.Pergjegjesi per cdo veprim.
Mos e harro kurre RRP.
 
Top