• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vatra e Shqiptarve ne Itali

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

LOL LOL Sa afer qenket me njeri tjetrin juve , kam frik se mos perplaseni rruges ndonje dite hahahaha

plako se di as vete si sjena perplas ej jemi largnit po ne al jemi afer re plako :p o gono :puthje: per ty se ke hum fare
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Po bjeri shkurt me pra :D qenket durresak ju dy kshu e :p
 

*Linda*

Lost out in the desert
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Ma buonassseraaaa:p
Come va gente?:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

ckemi moj si ja kalove nga shpija mir ne rehat me strese nga shiu ;) jet italije mo
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Bonnaseraaaaaaaaaaaaa..........................:p
 

*Linda*

Lost out in the desert
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Mire flm Angel.
Jete italiane e the vet:p
Routine e perditshme:)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

haha keni pune ju apo jeni ne shpi dhe ju me pushime qyqa binca kisssssssssss se mka kap fiksimi me ty do te propozoj na 1 dite nga kto

sna that se ku jetoni mi se mos jena afer e po vijme me kalu na 1 serata au iu se per disko jam sot
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Ju te dyja.. ngelet me gjuhe jashte.. ke perqeshni ju???:boss:
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

me mua e kane po skan faj kto i ka shku menja per llapore me duket :canna:

Bobo.. me thuaj nje moment qe ti djali nuk mendon per ceshtje "hot". Te lutem.. edhe po s'e pate, shpike. Ma bej qejfin pliiizzz! :D
 

*Linda*

Lost out in the desert
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Ju te dyja.. ngelet me gjuhe jashte.. ke perqeshni ju???:boss:

Oh *Mia*
Mi thave syte mbaje mend :isterik: LOL

Asgje personale taljone:eek:k
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Bobo.. me thuaj nje moment qe ti djali nuk mendon per ceshtje "hot". Te lutem.. edhe po s'e pate, shpike. Ma bej qejfin pliiizzz! :D

lere lere se keq e kam punen aty me rri mendja haha po skam me ide per ceshtje HOT se me ka skadu abonimi dixhitalbit:(
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Na e pornizuat FV ore, s'eshte libido ketu...:p :p :p :p :p

Mia :kiss
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

lere lere se keq e kam punen aty me rri mendja haha po skam me ide per ceshtje HOT se me ka skadu abonimi dixhitalbit:(

Evviva!! :yahoo::kercim::uffa::cheer::cheer::cheer:

Ndjese per entuziazmin.. po se si me erdhi ashtu.. :lol:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Evviva!! :yahoo::kercim::uffa::cheer::cheer::cheer:

Ndjese per entuziazmin.. po se si me erdhi ashtu.. :lol:

hah aska gje moj se une gallate dua ta plotesova deshiren e hapa 1 teme te re eshte pak e keqe por ishalla se mbyllin hahah pastaj vetem ty ste kam pare duke postuar aty haha
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Suri.. hyr hyr, rri si ne shtepine time! :puth:
Biankushe :puc
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

pastaj vetem ty ste kam pare duke postuar aty haha

Nuk kam eksperience une.. nuk kam c'te shkruaj..:lekund:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Nuk kam eksperience une.. nuk kam c'te shkruaj..:lekund:

futja mi kot si puna ime se mos mor vesh un o italjon sna nxorret 1 kafe hajde na boni 1 turke se du me pa filxhan sot
 

toni007

Antar Aktiv
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

persh nga parma te gjithve kudo ku ndodheni neper itali
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

ku je o parma si ka shku gjendja me parmalat o rregullu ckena i her cthote italija i kisha harru italjont e shqipereise hahahahhaha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
o shqipo eni ber tamam italjan pun shpi nuk ndiiheni fare me keni humb si vaj ullirit ne kohen e xhaxhit
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hi goni po mire se erdhe mer gon me ca date je ne al se jam kurjoz :):):)
 

Зngjεll

___________
Përshëndetje talana :D si ju ka teta sot ???? :D
Do më merrni dhe mua me vete ore nuk kam shumë bagazhe për të marrë me vete jo 5 valixhe 50 kilshe, 3 canta sporti 20 kilshe një cantë dore 3 kilshe dhe unë 55 kilshe :D ahhahahah . Hë si thoni ???? :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
eh kismet andej nga data 9-10

Po ti lale ?
plako me dat 9 nisem em 10 jam ne dr me 1 dite vikemi megjithse piken e takimit e kemi nr tat e kam hum un po varja se e rigjejm ;) na fal qe tu pergjigja me vones por po flisja ne privat me 1 sex po e mashtroja hahahaha
Зngjεll;164983 said:
Përshëndetje talana :D si ju ka teta sot ???? :D
Do më merrni dhe mua me vete ore nuk kam shumë bagazhe për të marrë me vete jo 5 valixhe 50 kilshe, 3 canta sporti 20 kilshe një cantë dore 3 kilshe dhe unë 55 kilshe :D ahhahahah . Hë si thoni ???? :p

teta ne jemi mire te lodhur nga puna hahaha shiko me kto pagazhe qe ke ti duhet autobus un skam pagazh fare moj se kam bokset skam vnd hidhi valixhet se ske ci do hahahahh ve gjethe
 
Private conversations
Help Users
    Top