• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vatra e Shqiptarve ne Itali

Angel_Devil

Themelues i Forumit
pse re bab ke punu gjith diten si duket perderisa ke fjet shum :D

Durrsi ku i ke gocat o durrsi .

o bab ket jav 2 dit kom punu ej isha ne xhiro pra me zjarmin deri ne 7 te mjesit kam pi ca koktej dje qe ma kan heq trunin fare rrock isha
 

Gjermoni

Antar Internacional
ahahahaha ku ku re po me baj i ven se erdha anej ka ty :D per 1 jav pushime dhe trrajnim
 

bella

Anëtar i Nderuar
ciao albanesi di italia :D.......come state?

Vi auguro un buon e non stresante anno di scuola :puc

un saluto per Lela, agro, Luci, Julius....hemmm chi altri studia in italia adesso non mi ricordo bene.......Ah una limonata perfavore :p
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Buona sera ragazzuoli..ka naj 1 apo kam ngel vetem ? :D
 

ERA_VL

missing you....
pershendetje per te gjithe shqiptaret qe ndodhen ne itali.....tja kalojne sa me mire....
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Gjith ashtu mi yllo ,dhe ti ja kalofsh mir ne shqiperi :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ciao albanesi di italia :D.......come state?

Vi auguro un buon e non stresante anno di scuola :puc

un saluto per Lela, agro, Luci, Julius....hemmm chi altri studia in italia adesso non mi ricordo bene.......Ah una limonata perfavore :p


hajt se ju studentet do na nderoni shqiperine pfffffff:kercim: SA PER LIMONATEN SKEMI FRIGORIFERI IM KA VETEM BIRRA MERE NJI SE TA HEQ ETJEN
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Ktu jam plako ti si ja kelu cne ne it ke ardhe per pune apo per studime
 
T'ju pershendes njehere ju shqiptareve te Italise se nuk e kom bo nojhere :) Ju pershendes shume :kiss
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
deliza flm je shume e mire o taljona ku jeni fut keni qen ne disko mrom sju ka dal akoma pija??
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
e kishin shkrujt ne gazete sot ne mengjes e lexova
 

*Linda*

Lost out in the desert
“Caro papà, mi dispiace molto doverti dire che me ne sono andata col mio nuovo ragazzo. Ho trovato il vero amore e lui, dovresti vederlo, è cosى carino con tutti i suoi tatuaggi, il piercing e quella sua grossa moto veloce. Ma non è tutto, papà: finalmente sono incinta e Abdul dice che staremo benissimo nella sua roulotte in mezzo ai boschi. Lui vuole avere tanti altri bambini e questo è anche il mio sogno. E dato che ho scoperto che la marijuana non fa male, noi la coltiveremo anche per i nostri amici, quando non avranno più la cocaina e l’ecstasy di cui hanno bisogno. Nel frattempo, spero che la scienza trovi una cura per l’AIDS cosى Abdul potrà stare un po’ meglio: se lo merita! Papà, non preoccuparti, ho già 15 anni, so badare a me stessa. Inoltre Abdul, forte dei suoi 44 anni di età, mi segue e mi consiglia al meglio nelle scelte, come quella di convertirmi all’islam. Spero di venire a trovarti presto cosى potrai conoscere i tuoi nipotini. La tua adorata bambina.”P.S.: tutte palle, papà! Sono dai vicini. Volevo solo dirti che nella vita ci sono cose peggiori
della pagella che ti ho lasciato sul comodino. Ti voglio bene!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
:D :D kan rrejt roooooooooooond fare!!! :D :D

ue si ke mo bes asnjonit me te rrjt dhe gazetat eshte kulmi LOL

o talija ka jeni re popull i qefit dhe i rakis ngelet ne pune kaloni e na pershendesne se na shtohet rroga
 

pulcina86

❤️
Iku Styli e ngelem vetem ketu :(
Lessiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii torna a casa!!!!
 

Lauri

Anunnak
Bo na see raaa.
Ore shqipet e italise,e dini do behet nje takim ne Firenze me 1 nentor??
Mos thoni qe nuk e kmi ditur.Ciao a tutti
 

pulcina86

❤️
Bo na see raaa.
Ore shqipet e italise,e dini do behet nje takim ne Firenze me 1 nentor??
Mos thoni qe nuk e kmi ditur.Ciao a tutti

Ne 1 nentor??
Ui ui, qenka dhe e shtun... po kush ka len takim??
Ter Shqipot e Italis apo forumistat?
...s'kam mar vesh gje una.
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Ose nja 300 km djathtas :p
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Private conversations
Help Users
    Top