• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vatra e Shqiptarve ne Itali

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Home Taljan ku jeni :D
Si me jeni cfare thot Talia mir :D
Se ketej nga une ka fidhu bora LOL LOL LOL
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit

pulcina86

❤️
Nuk eshte organizate, se mos keni menduar per kete sapo e keni lexuar :D.
Eshte kendi i jone per te shprehur merzitjen, lodhjen, pse jo dhe racizmin dhe cdo gje qe na rrethon ne kete Shtet.

Ju mireprese me nga nje gote Birre ne dore ;). vatra eshte e hapur per te qare hallet dhe problemet...ndaj po presim me padurim problemet e para, per te zgjidhur :p

Maremma m...... :p
po ne qe se pim birren si i behet??
cik bilis,kalua e nje goccino di vodka ke?? :D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Maremma m...... :p
po ne qe se pim birren si i behet??
cik bilis,kalua e nje goccino di vodka ke?? :D

Ooooo Pulci erdhe ti mi te keqen :kiss
Ajde mir se erdhe dhe ne fv dhe tek sofra e Taljanve LOL LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Maremma m...... :p
po ne qe se pim birren si i behet??
cik bilis,kalua e nje goccino di vodka ke?? :D

ke hall mos nuk te nxjerr giro...apo ku e ke hallin?
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
LOL LOL po futi nganje boje atyre flokve mi LOL

Skam lek me Gone se ketu te kushton boja 13 euro LOL LOL LOL LOL
Prandaj jam do shof ti ly me bojen e kepuceve te gjyshit LOL LOL LOL LOL
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
mir fare..po bej merenda(grissini e nutella) don 1lugè :D??

:kercim::kercim::kercim: Po nje lug e dua LOL LOL vetem te mos jet me shume se nje lug se me la burri pastaj LOL LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

pulcina86

❤️
Ka lloje lloje pijesh....po gjej nje arsye tjeter :dj:

Te paska dal gjumi heret sot :p
...mire, do vihem ne kerkim x nje arsye tjeter:D

Po kete Devilin hand e njef ti?
se s'po me duket si i njojtur... apo eshte nuovo?
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Te paska dal gjumi heret sot :p
...mire, do vihem ne kerkim x nje arsye tjeter:D

Po kete Devilin hand e njef ti?
se s'po me duket si i njojtur... apo eshte nuovo?
sjam sekretar i njerezve une, pyete ti :D

sa per arsyen, duhet te jete e forte si arsye:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
gjermon keq fare lali me zi me doli gjumi ne oren 1 hah ti si po ja kalon plako devil hard mirmjes ku o goni punoka dhe te shtunave ky
 

Gjermoni

Antar Internacional
pse re bab ke punu gjith diten si duket perderisa ke fjet shum :D

Durrsi ku i ke gocat o durrsi .
 
Private conversations
Help Users
    Top