• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vatra e Shqiptarve ne Itali

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Buona seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeraa:)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
sono quiiiii, in mezzo vostri occhi:p
 

Lolita25

So EmoTionaL
Duhet me bo kurs te italishtes per te kuptu se ca flitet ketu :p
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
io sono stncaaaaaaaa....suri, l'hombre non me lascia in pace:(
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Duhet me bo kurs te italishtes per te kuptu se ca flitet ketu :p

loli, hajde meso italishten:D:D
suri, mesoja pak kesaj mi italishten:p
 

Lolita25

So EmoTionaL
Ska nevoj me bo kurs , vec futu ketu dhe e meson vetvetiu LOL

Ato llafet e dashnis i mesova :p po keto te tjerat si kap dot ...

Si i thon me pershendet dike -Bacio ? :p :p: :p:

Po te pash ne rrug te pershendes me bacio :D
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
io sono stncaaaaaaaa....suri, l'hombre non me lascia in pace:(

stacca ttt tesٍ


loly mos i prsh te gjith me Bacio :D

hajde se une jam e gatshme me te dhan msim..duhet kthyer dikujt :)
mua me msuat me mir shqipen une do mundohem tju msoj It..ne kete rast Lolit

po e le per kete pak dolce..me ti msu fjalet dolce(te embla)
 

Lolita25

So EmoTionaL
stacca ttt tesٍ


loly mos i prsh te gjith me Bacio :D

hajde se une jam e gatshme me te dhan msim..duhet kthyer dikujt :)
mua me msuat me mir shqipen une do mundohem tju msoj It..ne kete rast Lolit

po e le per kete pak dolce..me ti msu fjalet dolce(te embla)

Jo moj me bacio du me pershendet vetem Gonin une :p ...
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
o qikaaaaa ka 4ditè qe se kam par...m'kuptoni mi..ku mbeti solidariteti femror ??? :confused:

po he se do te ndihm dhe unee..
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
o qikaaaaa ka 4ditè qe se kam par...m'kuptoni mi..ku mbeti solidariteti femror ??? :confused:

po he se do te ndihm dhe unee..

LOLLOL
davvero???io spero di non vederlo..................aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mi sta facendo incavolareeeeeeeeeeeee
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Jo moj me bacio du me pershendet vetem Gonin une :p ...
ai sa po sheh qe ka goca ketu po iken LOL LOL LOL
O agro O dolcee he se nuk te persh te gjitha me Bacio si kjo loli :p:p
LOLLOL
davvero???io spero di non vederlo..................aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mi sta facendo incavolareeeeeeeeeeeee

e si ..davvero :qaj: :qaj:... po e frenoj veten..se quasi quasi e thirra vjerren ne telefon ..ma dove ****** è finito????????? LOL LOL LOL

metti il silenzioso se nn puoi spegnere :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ku jeni o taljon ngelet ne pune
boni pak pushim re se ku do i coni leket
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Persh IT nga Albanesia :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
pse mi vetem ti je albanese ktu ne te tjeret car jemi kinez simas teje
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Private conversations
Help Users
    Top