• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vatra e Shqiptarve ne Itali

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Mroma milet...si ja kaloni?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Nja ashtu me copa!
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Krejt njeheresh apo copa copa ska problem LOL Rensi ka qe kalon mor hostel :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
mirmroma o taljon o devil ta caj gojen hih hard gono hostel si po ja kaloni
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Bellin, si ne teme homosh po me duket vetja mua..vetem cuna shofLOLLOL
 

bella

Anëtar i Nderuar
ciao tutti a belli e brutti :p....buonanotte e sogni d'oro :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
opaaaaaa, 3 femra..mire se ju gjeta:D
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
ore embelsire, shif femren tate, ate bej:D
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
LOL LOL cme bot me ik duke qesh sonte ju dyja :p hajt tju kiss :puci nganje cik pra :p e buona notte te dyjave :D
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Ma bofsh gjumin e qete dhe pa endrra te keqija :puc:puc
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Here ti e solle koken :D fillove pune re LOL apo akoma ne konvaleshenz :D

fillova me goni fillova po sa rehat isha cmu desh mu qe erdh ahajt se neser e premte pastaj pushim :kercim:
 

irena

Antarë i ri
Ma merr mendja qe jo po nese ti merr nje birre jo alkolike!
beh ovvio è quello che tt vogliono fare salire e nn scendere ma a tt cè un limte..cè gente che mentre sale a furia di salire troppo cade e si fa male
cmq bella la frase scusa la crittica,.....un bacione ire..
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Irena, nuk je italiane eeeeeee???

Fol shqip moj, se ka lezet...Tingellon me bukur dhe s'ben gabime ne te shkruar:)
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Leje mi gocen te shprehet se shef si zgerdhihet
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
sa bukur u zgedhika si ja keni kalu o taljona ku jeni spo beheni te gjalle ngelet ne pune
 
Private conversations
Help Users
    Top