• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vatra e Shqiptarve ne Itali

Зngjεll

___________
plako me dat 9 nisem em 10 jam ne dr me 1 dite vikemi megjithse piken e takimit e kemi nr tat e kam hum un po varja se e rigjejm ;) na fal qe tu pergjigja me vones por po flisja ne privat me 1 sex po e mashtroja hahahaha

teta ne jemi mire te lodhur nga puna hahaha shiko me kto pagazhe qe ke ti duhet autobus un skam pagazh fare moj se kam bokset skam vnd hidhi valixhet se ske ci do hahahahh ve gjethe

LOL LOL pse sthu ti doke nje furgon per te trasportu asgje tjeter LOL


Hahahahaha ngela në paris unë më duket :( iiiiiiiii sa zemër gur që jeni mo po hidhi mo boksat Eri ci do hahahahhahha se këndoj unë live pa merak hahahahhahahahha apo nuk kam një zë që apapappapappa dhe qeni kur më dëgjon që këndoj ia këput vrapit hahahhahhahahahhahahhahahhahhahhahhaa :D
Mirë mo djema po i lë valixhet po mua 55 kile më merrni ëëëëë :D ???
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
po ty te marim moj ca me hudh moj boksat hahaha boksat dhe kur pi un kendojne isoj ti po pive te cirret zeri pastaj hajde vetem se te jap rrobat e gjyshes hahahahah ne al hahahah
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Vatra e Shqiptarve ne Itali

:gezuar::gezuar::gezuar::gezuar::gezuar::gezuar::gezuar::gezuar::pijanec::pijanec::pijanec::pijanec::pijanec:

Hajde refugjatet se ka zene pluhur ketej...hajde freskohuni nje cik
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Po dhe dhe nja dy gota Jنgermeister vi une pa merak
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Vatra e Shqiptarve ne Itali

po prit ore laj gojen nje here me birra...pastaj do shkojme ne privè me gjera serioze LOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Jo jo Jنgermeister ne fillim pastaj flasim per birra duhet nje shtyse e mire per te hyre ketu
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Vatra e Shqiptarve ne Itali

:ciaoo:

Meqe hera e pare qe po kaloj ketu po ofroj une :pUne preferoj kete mendoj edhe ju :p keshtuqe ngopuni :p

 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Ku jeni mo refugjate....dielli shkelqen, eshte kohe perfekte per plazh
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

qekur na iku Angel nga italia na la vatren bosh lol


O Eri hajde te pijme nje birre ore burre se svijne keta te tjeret jan te turpshme lol
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Interesante...

Shum po kthehen ne Shqiperi pasi ketu nuk gjejn me vend pune dhe jetesa esht ber e shtrenjt... esht ky problem qe mund te gjej zgjidhje pas zgjedhjeve te fundit parlamentare qe trokasin te dera Italise pas 6-7 ditesh?
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

A mor shok esht ber keq ktej ska me asgje ne vij skan te han me as vet taljanet e jo me ne emigrantet .. Po shikoj qe dita dites po han njeri tjetrin.. Pune ska lek ska ne asnje drejtim ..
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

A mor shok esht ber keq ktej ska me asgje ne vij skan te han me as vet taljanet e jo me ne emigrantet .. Po shikoj qe dita dites po han njeri tjetrin.. Pune ska lek ska ne asnje drejtim ..

E shtrova kete problem pasi esht nje problem qe neve na ka prekur me shum se kto... Ne kemi 1 qera,kto kan shtepine e tyre!
Kete vitin e fundit mund te them se ne nje qytet te vogel ku jam un,ku shqiptaret i njoh 1 nga 1 ka mbi 50 kryefamiljar pa pune,qe kane femije te shtepia.
Shpresojm ne dicka ne keto zgjedhje qe te vij dikush qe ta shkundi vendin nga evazioni dhe korrupsioni qe po denon dhe njerzit e shtresave tjera... ne te kundert do kemi perfundimin e Greqise.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Bombi po na fut ne ankth aman :p

Sill ndon je gje it, lasagne u be nje shekull qe si kam ngrene :(
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Bombi po na fut ne ankth aman :p

Sill ndon je gje it, lasagne u be nje shekull qe si kam ngrene :(


Hajde Shoqe se te solla ate qe doje mos e ha te gjith per vete me ler pak e mua lol
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Pa 11 vitesh itali , them ku ka si durrsi lale ku ka si durrsi . Ne emigrojm neper bote e vje maluku e hap bisnese ne mes te durresit , thirrini menjes o popull ku ka si veni jot mer , mos ja pafsha mo bojen italis , per pune kuptohet se per qef sja kam kalu keq qefin qe kam bo ne itali , dhe ne amerik tkisha shku skisha me e bo ..Mka mor molli per proseco di valdobbiadene :(.dhe per lambredotto fiorentino :(.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Pa 11 vitesh itali , them ku ka si durrsi lale ku ka si durrsi . Ne emigrojm neper bote e vje maluku e hap bisnese ne mes te durresit , thirrini menjes o popull ku ka si veni jot mer , mos ja pafsha mo bojen italis , per pune kuptohet se per qef sja kam kalu keq qefin qe kam bo ne itali , dhe ne amerik tkisha shku skisha me e bo ..Mka mor molli per proseco di valdobbiadene :(.dhe per lambredotto fiorentino :(.

Do vi dhe dita jon o lale, pse ca koken....hajde te te jap lampredotto une dhe cik trippa lol
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

O beso hahahah mka shku menja me gjithmen :( Ej po dhe dita jote do vij avash avash :) maro shkollen i her , dhe jhajde ne gusht se mke 10 birra borxh , .
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Po shkolla mbaroje ore lol tjetra tani.....po ti me ke ca borxh mua se heren e fundit qerasa une lol lol lol lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Buona Sera...potete offrirmi noi gje me henger? :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

noi nuk kemi cose me hanger....kemi cose per te bere....do te beresh ti ???? lol lol lol
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pe: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Buona Sera...potete offrirmi noi gje me henger? :D


Benvenuta:)
Ecco po te sjell nje cop pizza meqe eshte vone dhe makaronat nuk haen tani.
Edhe per dolce tiramisù. Te dalin moj? Apo do me :p

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Jo mo s'ka mundesi, ja te dun me te be pijanece me zor kta...Nje Peroni Nastro te kalter ju lutem? :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Faleminderit te dyve...me pelqeka kjo sofra se u mbaka per efikasitet dhe perkujdesje ndaj klientit :p
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Endrra e c'do kujt :D

 

ElsaVl

Antar Aktiv
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

Kush do me sjelli pak tirami su mua
 
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

cere bohet knej? persh nga milano:)
 
Private conversations
Help Users
    Top