• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vatra e Shqiptarve ne Itali

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Nuk eshte organizate, se mos keni menduar per kete sapo e keni lexuar :D.
Eshte kendi i jone per te shprehur merzitjen, lodhjen, pse jo dhe racizmin dhe cdo gje qe na rrethon ne kete Shtet.

Ju mireprese me nga nje gote Birre ne dore ;). vatra eshte e hapur per te qare hallet dhe problemet...ndaj po presim me padurim problemet e para, per te zgjidhur :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
e ata qe sjan ne itali...kan ca te kerkojne ketu?:)
mund te gjesh nje burre :D:p

ps ti hajde ketej njehere dhe pastaj ke passin per te ardhur gjithmone :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
nuk kerkoj burre:)

tani do ju vizitoj gjithmone:p:p
se skeni vizita hic...e as jeni sh ne itali:D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
nuk kerkoj burre:)

tani do ju vizitoj gjithmone:p:p
se skeni vizita hic...e as jeni sh ne itali:D

o zinna ...po te vi ne shtepi te babi une :D...do te mali nuce pashaj :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
He mo albanesi si ja kaloni?
 

Lela_Dr

Donatorë
Hajde mire ju gjeta taljonalbanezi :D

Ky Nemo si ftyre e pame po me duket :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
:)hahaha kujtova se nuk ishe rregjistruar hostel keq fare:p me lali ja kalojn albanest ca me bo jet e veshtire ne itali

Jo u regjistrova u regjistrova skisha cte beja
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Kjo tem u kethyhe ne pazar.
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Pa birra pranohemi? Apo ishte kusht ajo puna e birres?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Pa birra pranohemi? Apo ishte kusht ajo puna e birres?

Ma merr mendja qe jo po nese ti merr nje birre jo alkolike!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
ok, po e kthejme me succo di pera....nga nje succo di pera mundemi tju ofrojme...sua maestà :D
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
U na ti na.. se e ekzagjerove fare tani!

Te pakten zgjidh ndonje succo di mela, çne une pera, s'me ka pelqyer ndonjehere?! :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
ok mela nga valtelina do te sjelle, do ta shtrydhe me duarte e mija...dhe do ta sherbeje ne goten e gjyshes se elizabetes :D
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Eu.. dashke te me vdesesh fare ti mua me duket :(

Me mire po marr bidonin e ujit me vete se s'qenka pune.

p.s. llaçke! :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
ok ...ujin nga ai i madones do te sjelle...ne shishen e svaroskyt do ta sherbeje :D
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Rrofsh rrofsh.. tani filluam te arsyetojme me duket :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
ok...faturen tek ajo adresa e pare...apo aty tek vendi :D
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Kam besim tek ty, s'ta kam merakun per pune pagesash une.
Edhe po s'ma the sa kushtoi nuk me ngelet qejfi mua :rolleyes:
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Mroma Ore mos me kerkoni edhe mua me bilet ??
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Kam besim tek ty, s'ta kam merakun per pune pagesash une.
Edhe po s'ma the sa kushtoi nuk me ngelet qejfi mua :rolleyes:
po si ben...sikur da paguash vete...:D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pershendetje juve te Italise nga ne te varferit e Gerqise
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Ti qe nuk ke me siguri duhet te dish..

Pershendetje dhe ty :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Mroma Ore mos me kerkoni edhe mua me bilet ??

jo jo jo ne asnje menyre...po ca ke bere njehere...si ke kaluar keto dite te nxehta...a do nga nje gje per te pire ?:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pershendetje juve te Italise nga ne te varferit e Gerqise

hahahhha cja ke fut kot lali ne ne itali jena bo si pikpytje nga puna ne greqi ne 2 te mbasdites e maroni punen dhe jeni gjith diten per qef ju beni jet :D
 
Private conversations
Help Users
    Top