• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

Love

βeℓℓe â๓e
PRISHTINE- Pas deklarata të këngëtares Tuna në emisionin Zonë e Lirë, Vali Corleone nuk rri pa përgjigje. Së fundmi ai e ka quajtur Tunën “prostitutë”, ndërsa lajmi bëhet i ditur nga mediat kosovare.Tuna e ka cilësuar Valin si një njeri jo normal, që duhet kuruar për problemet mendore, ndërsa ai është përgjigjur edhe më rëndë.

“Ti je post...apo ti shkin e fëlliqur që quhesh Tuna, ke folur në Zonë e Lirë për mua hh, ke thënë që jam me të meta, dmth budall, ok grazie! Unë e di që ty të ka mbet pik me dal me mua dhe unë e di pse ti e ke thënë këtë, sepse ti ke dëshirë kështu që unë të reagoj, që ti të pajtohesh me mua...”,- thotë Corleone, ndërsa nuk nguron të përdorë edhe fjalë të tjera të rënda për këngëtaren.
Ballkanweb
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

ok krejt e ke kall me ket dekllarat, se ti je krejt bota...je krejt gllobi je ma i miri....Vali numer nja!

Po ca gossip jan keta o te keqen, keta lozin me lojrat e femijeve: mire mire se do dalesh nga lagja ime ta tregoje une ty! lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

ok krejt e ke kall me ket dekllarat, se ti je krejt bota...je krejt gllobi je ma i miri....Vali numer nja!

Po ca gossip jan keta o te keqen, keta lozin me lojrat e femijeve: mire mire se do dalesh nga lagja ime ta tregoje une ty! lol

lol lol Ose me keq mbaje mend ti lool sot je me maimin ti pa ta tregoj une kur te te gjej vetem neser lol lol si kish then adelina berisha qe noizi sberi se-x me mua se isha me mamin lol lol lol lol

 
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

ky Vali me jep pershtypjen e nje kermilli te jargezuar....mbeti gosipi tek kto te dy ..
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

Erdhi puna qe edhe Vali te zeje perditshmerite tona. Ngordht, ngordht kjo shoqeri e cofur :stres:
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

Dallohet inteligjenca qe ka me kete pergjigje qe e ka thene per Tuna ne media-t kosovare... person shume i padeshirushem
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

Se kuptoj pse dreqin i japin kaq shume rendesi ktij qafkuqit, ma shpifi
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

Po qenkan taku keta te dy .. harrni per thes.
 

cent

...Lontano
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

Ky s'esht mir nga mend e kokes,ngeli duke dhene intervista duke permend kengetaret apo aktoret
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

O perendi po si nuk u ka mbet nje lek fetyr vizive as akustike,,as te shkruari ketyre mediave shqiptare,,ahhahahahahahah..po eshte e mundur qe te percjellin fjalet e ketij debili ,,e ketij mbeturine,,e ketij sdi si ta emertoj ket lloj specie,,zvarrnaik hahahahaha
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

Edhe ky si ato krijesat e veveritshme eshte :vje:
 

chika

Anëtar i Respektuar
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

Me mire nje femer prostitut se sa nje mashkull gay
Sa i shpifur eshte o zot.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

Vali karleone i cop deli me dy sy . Ma shum men ka ai lek plepi se sa ky vali , ndryshimi i vetem mes valit dhe lekes esht leku asgje tjeter.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

I bashkohem te gjithe komenteve :po: (vec ate me gay se kuptova lidhjen :p) se sdua te perseris.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

Haha akoma merren me kte kufomen kta.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

njerez dhe gjera pa rendesi ,

mjere femijet c'fare lexojne dhe degjojne ,me programe dhe lajme te tilla,
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

Ashtu është Tuna ku.. ashtu është, ka të drejtë Vali, nipi i Toto Rinës
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

e nqs eshte pse duhet ta citojme ? ka kaq shume rendesi se c'fare eshte dhe pse eshte ,
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

Keti ji mungojn ca si shume derrasa! Faktikisht se kisha iden se kush ishte vetem
se e pash qe ishte i ftuar tek Zone e lire, thash kushedi kush do ishte..na doli nje hic. LOL
 

KinGStreet

Antarë
Titulli: Vali Corleone: Tuna është prostitutë!

Nuk i kuptoj mediat si munden me u more me kete "njeri" , ky e ka vendin në Shtime.
 

Tema te Ngjashme

Top