• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

"Vajza nga Tirana"

Vvetoni

Larguar
ثndrra është një vajzë e bukur, dhe me karakter të fortë. Ajo ka një shpirt që në disa raste rebelohet, gjithmonë e gatshme të realizoj çdo synim që në jetë.
Alberti është një djalë i çuditshëm, ai kujdesët që të flas pak, të besoj shumë, sa që më raste të duket se është naiv.

Jeta është e çuditshme, ajo të përplas aty ku nuk e imagjinon dot. Dhe kur them të përplas, e them me të vërtet, të përplas bam! Kështu një ditë përplasi edhe dy personazhet tonë, ثndrrën, vajzën nga Tirana, që po vijonte studimet për drejtësi në Prishtinë, me Albertin, që studionte në Fakultetin e Arteve, piktori i ardhshëm. Jo shumë larg parkut të qytetit në librarinë aty pranë, ثndrra po udhëtonte nga një kënd në tjetrin, për të përzgjedhur librin që do lexonte këtë muaj, e dini ajo kishte një dëshirë të zjarrtë për të lexuar, kur them për të lexuar flas për atë lloje leximi që e ndjen, e prek thellë në shpirt, që të përhumb, që harron çdo gjë, madje edhe kohën e momentin ku je. Si një tetëmbëdhjetë vjeçare, larg familjes, me jo shumë miq në Prishtinë, shoqërinë më të bukur të saj e kishte librin...

Vazhdon...
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Jane te embla
Jane te mira

Jane te mira per tu etj etj lol
 

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Kjo vajza nga Tirana qeka fiks si une :p
 
Top