• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vajza ime te keshilloj: Te mos martohesh me keta tipe burra-sh

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
VAJZA IME Tث KثSHILLOJ:

Tث MOS MARTOHESH ME KثTA TIPE BURRA-SH!
1. KOPRRACIN: Kjo është cilësia e parë nga e cila paralajmërojnë të gjithë, dhe në anën tjetër, kjo cilësi konsiderohet nga ato që zbulohet herët sepse, gjatë periudhës së fejesës ai nuk do të jetë koprrac vetëm se në pasurin e tij, po edhe në ndjenjat e tij!


2. SYKEQIN ME ZEMER Tث SثMUR: Qëllim është për atë që nuk ia ka frikën Allahut në shikimin e tij ndaj vajzave dhe grave tjera. Ai nuk ndalet asnjëherë në të shikuarit e të tjerave, dhe gjitha tentimet e tua që t’ia largosh shikimin nga ato janë të dështuara, madje edhe nëse ti i zbukurohesh vazhdimisht.


3. RRENACAKUN: Ky person ka aftësi të del nga gabimet e tij si i pafajshëm, dhe kjo cilësi ia mundëson të jeton vazhdimisht si rrenacak. Ky është person që duhet të largohesh nga ai plotësisht, sepse kur ta zbulosh se është rrenacak i madh, do ta humbësh besimin në të, dhe po ashtu, do të bie në sytë e tu edhe burrëria e tij. E kjo, i shkatërron shtëpitë!


4. Tث BIRIN E NثNثS: Ky epitet i jepet atij burri që përkujdeset për çdo ditë që t’ia dorëzon raportin ditor të jetës bashkëshortore zonjushës “nënë”. Ji e bindshme plotësisht se, kur i fejuari yt të thotë prit që të këshillohem me nënën time për ndonjë propozim tëndin që ia jep atij rreth ndonjë çështjeje, kjo fjali do të thotë se mos e vazhdo jetën tënde me të!


5. Tث PASIONUARIN: Nuk e kam për qëllim këtu të pasionuarin pas drogës apo alkoolit, po për qëllim e kam të pasionuarin në ndejën para kompjuterit dhe internetit dhe lojërave në të, ku në to humb orë të tëra. Kjo do të jetë në llogari të punës së tij, dhe po ashtu në llogari të ndejës me gruan dhe fëmijët e tij dhe lumturinë e tyre. Kjo është padrejtësi dhe mosdhënie e të drejtave të tyre, e për këto do të jap llogari Ditën e Kiametit.


6. ATث Qث KA LثN NAMAZIN (nuk i lutet Zotit) dhe kjo është më e rëndësishmja. Ai që e braktis të drejtën e Allahut, për të drejtat e tjera s’ka nevojë të flasim, se ai tjerat do t’i braktis edhe më shumë.Irfan JAHIU


 

Jetmira

Antarë i Respektuar
4. Tث BIRIN E NثNثS: Ky epitet i jepet atij burri që përkujdeset për çdo ditë që t’ia dorëzon raportin ditor të jetës bashkëshortore zonjushës “nënë”. Ji e bindshme plotësisht se, kur i fejuari yt të thotë prit që të këshillohem me nënën time për ndonjë propozim tëndin që ia jep atij rreth ndonjë çështjeje, kjo fjali do të thotë se mos e vazhdo jetën tënde me të!
Kte lloj mashkulli nuk e ke per cfar e do.
Mjer femrave qe u bie perpjes nje si ky.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Do i them burrit nese se fal Namazin 5 here ne dite ik te mami yte.
Skaaaaaaaaa.
Te mamajaaaaa.
O cohu ne 5 e lutu.
 

Passion

Banned
Do i them burrit nese se fal Namazin 5 here ne dite ik te mami yte.
Skaaaaaaaaa.
Te mamajaaaaa.
O cohu ne 5 e lutu.
S'funksionon! :p

Po te falet para lulezes :takim: ne pke te mengjesit sapo del dielli s'ka shans me i thene ik. :p

Lutjet e mengjesit ne rrezet e diellit sharmant jan gjithmone energji . :D
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
S'funksionon! :p

Po te falet para lulezes :takim: ne pke te mengjesit sapo del dielli s'ka shans me i thene ik. :p

Lutjet e mengjesit ne rrezet e diellit sharmant jan gjithmone energji . :D
Kjo me u ngref ne 5 nuk eshte ide e keqe :vetull:
E nese ai do thoje se ben asnje taaaaak dy shembuj mesiper :p

Le te bejme nje parade ku ne femrat duam te drejtat tona me ngritjet qe ne 5.
Go go go
 

kitrra 123

plak gjufurrak
E nese ai do thoje se ben asnje taaaaak dy shembuj mesiper :p

Le te bejme nje parade ku ne femrat duam te drejtat tona me ngritjet qe ne 5.
Go go go
Go, go go ngrehuni ne 5 e na sillni kafet, me qumesht, ke shtrati :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Keshilla me te pakuptimta skam lexu nojhere,duke perjashtuar te paren.
Vertete nje mashkulli nuk i shkon te jete koprrac.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Keshilla me te pakuptimta skam lexu nojhere,duke perjashtuar te paren.
Vertete nje mashkulli nuk i shkon te jete koprrac.nuk jan fare te pakuptimta keshillat, kan mjaft nje domethenie te madhe…….. / mvaret si i kupton?
 
Top