• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

“Vagabond plakaruq”, Strazimiri: Votimi ka mbaruar para 5 orësh

WxP

Antarë i Respektuar
Ish-deputeti i PD Gent Strazimiri me anë të një statusi në “Facebook” i drejtohet Ramës duke i thënë “vagabond plakaruq”. Strazimiri shprehet se ka 5 orë që janë mbyllur votimet, ndërsa qeveria mezi çoi pjesëmarrjen në 12 përqind. Ai ka publikuar një lajm të “Balkanweb”, ku kreu i një KZAZ-je e ka mbyllur QV-në, duke […]

The post “Vagabond plakaruq”, Strazimiri: Votimi ka mbaruar para 5 orësh appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top