• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

"UzerFjalë "

ZHIGO

wish me well...
ne fakt nuk duket aq e thjesht ,, vetem gjetja e titullit te temes me mori 20 min te mira . Por si kontekst tema eshte fare e thjesht : " nje anetar - nje fjale "

didi - misspertacia :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: "UzerFjalë "

Tuana-Ndjeshmeri

Arfenilla- dallge

Nevi- Melody

Nick- Inspiration

MOnique- Sfiduese

Princesha - puhize e ngrohte


Marla - Sunduese

LEgally- Kristal qartesie

DM- Vullkan

Endrra- Shperthim pranvere

Didi- Spekter shumengjyresh

Zinna- Oaz

Zhigo- ligjerues dehes
 
Last edited:

ZHIGO

wish me well...
Titulli: "UzerFjalë "

soli - llafaxonja :p

ps. sle gje pa shkruar...i the te gjitha , ler ca per dit te veshtira :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: "UzerFjalë "

soli - llafaxonja :p

ps. sle gje pa shkruar...i the te gjitha , ler ca per dit te veshtira :p
FLm..

Thash eshte nje pune per tu bere, le ta kryej nje her e mire.. lol

Tani vec do hyj e do lexoj tjeret :)..
 
Shqiperia
Help Users
Staff Only
  Didi @ Didi: @WxP shikoje privatesine, se lexohen pa u loguar.
  Top