Ushqim i shpejtë, Piceri, Restorante, Embëltore.

E**A**

Antarë i Respektuar
Fiore - Prapa stadiumit Air Albania, Tiranë

Për shijetve mia mbetet nr. 1 në Tr për prodhime deti

Ps.
Foto nga arkivi

17374CE3-A9DF-4A86-8929-DFB8A45C16CA.jpeg

BABD296C-82AD-44FD-8BE4-927B55D3886F.jpeg

712D04FB-3CFE-4141-98DA-67C96684D866.jpeg
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU

E**A**

Antarë i Respektuar
Family (tek liqeni thatë)

Ushqim i mirë (sidomos mish i qingjit se e pjek me tava dheu në furrë druri), ambient i qetë, çmime të mira.

Ps.
Foto nga arkivi

59664704-52FC-4C5A-9CCE-CDBC78C7C512.jpeg

90C14388-2897-472D-AC64-11AE7E98A1D6.jpeg

38A75DD5-EE03-4BB1-B8A7-AD58A2CC9D3E.jpeg

6D200E36-AA3D-4BF9-81E9-18399DE745C6.jpeg

921578E5-DA19-4971-991B-9D128986D00C.jpeg
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nje nga fastfood-at qe me kane pelqy ne Tirane eshte Chico's. E kam provuar ne Elbasan dhe 1 tek 1stenjishi.
Kur i provova me sollen pak natyren e Nando's qe kam pas frekuentuar ne KL.
Foto nuk kam shume fatkeqesisht pervec 1. 🤣
Zgjedhje e mire per mua pasi une qoftet e burgerave nuk i ha. kshuqe te pakten pula eshte fileto jo qofte.
20220730_160745.jpg20220730_160736.jpg
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Ky vendi quhet “Nona” me slogan “Nona i di shijet tuaja”, është super për gatime shpie, kanë edhe delivery me një kosto shtesë sipas perimetrit. Këtu ku banoj unë e sjellin me 100+ faturës.

Menuja e ditës dhe çmimet shfaqen përditë në Insta Story.

Ps.
Foto nga arkivi

065661C7-B272-454B-AD65-5194704FB7B2.jpeg

284CDB03-7C9A-4ABF-95FF-F6F46275BC23.jpeg

E44B67B6-1BE9-46D6-B1F6-B4761063ED82.jpeg
 
Last edited by a moderator:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Amon mos m'u boj edhe ti si një tip ke një forum tjetër që pasi ndava një foto me birra Peja apo Korça në tavolinë bëri report se po i bëja reklamë 🤣🤣

Mua për reklama më lusin, jo po që t'a dish 😁

Shiko fotografinë 1952308
PZ kur pashe kete m'u kujtua qe m'kishin shkruar dhe mua te studio dhe 1 faqe qe kam per bashkpunim, haha por mendova se ja fusin kot e i pata lene seen. :D
Po jua kthej, mos del dicka. Lol
 

E**A**

Antarë i Respektuar
PZ kur pashe kete m'u kujtua qe m'kishin shkruar dhe mua te studio dhe 1 faqe qe kam per bashkpunim, haha por mendova se ja fusin kot e i pata lene seen. :D
Po jua kthej, mos del dicka. Lol

Unë nuk e kam lënë seen qëllimisht PZ 🤗
Thjesht më marin shumë kohë faqet në FB dhe kanalet në YouTube me ndjekës të huaj 🤗
 
Top