• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Uraganë e tërmete, “shenjat” e apokalipsit?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Uraganë e tërmete, “shenjat” e apokalipsit?Nga njëra anë uraganet në Atlantik dhe nga ana tjetër tërmetet në Meksikë. Një pjesë e Amerikës së Veriut ka parë “apokalipsin” brenda pak ditëve.

Këto fenomente kanë shtuar frikën se ndoshta në parashikimin apokaliptik të murgeshës portugeze, Lucia de fatima, një prej tre fëmijëve që thanë në 1917-n se kishin parë Shën Mërinë, e cila profetizon një mega-tsunami në ShBA, mund të ketë diçka të vërtetë.

Motër Lucia, që parashikoi me saktësi Luftën e Dytë Botërore dhe plagosjen e Papa Gjon Palit të Dytë, pati një vizion ku shihte shpërthimin e një vullkani në Ishujt Kanarie dhe rënien më pas në det që shkakton një dallgë gjigante batice.

Shkencëtarët paralajmërojnë se një skenar i tillë nuk është krejtësisht i pamundur.

/ Top Channel
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Edhe shkenctaret paskan fillu ti besojn perrallav a!!
 
Top