• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Une pi .....

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Kush thavi? :p
Pse me mson pr tkeq iher? Pupupu, po me bere shoqeri, sta prish qejfin:p
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Kush thavi? :p
Pse me mson pr tkeq iher? Pupupu, po me bere shoqeri, sta prish qejfin:p
Qyqja! Mos na bëj me zemër që je minorene se na fike...lol

Unë për ty e thash se nuk është too strong, unë mar diçka tjetër. Se sbesoj e përballon dot ti...🤣
 
  • Haha
Reactions: NGU

Gh0st

Anetar me halle!
E ke gabim jack and ice the best if u go out lol lol
Ose black label joni valker
Sdike t pish ti or Bish..

Mbaj shenim kto qe te them une dhe provoj

Johnnie Walker Double Black
Johnnie Walker Gold Reserved
Johnie Walker Platinium
Lagavouline
Macallan
Jameson po ai i amerikes esht me i miri.

Dhe flasim bashk. Jack ka shije te shemtuar! Enjoy!
 
  • Love
Reactions: SaD

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Ne weekend se do dal do I baj prove ..
dote sjell ty nje scoq wiskey se akeni ju usa
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Darkave zakonisht,pergjithesisht ne shpi
Ndonje gote vere...
 

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Vendndodhja
Gjithkund
jo ke xhepi vogel, jo por edhe po ti varesh ne qafe si kurore nuk gje dermon po ta von synin ato zhulaqet 😆
Hahaha dhe un si puna atij shoferit qe kishte bo aksident me kamion .
I thot ai .po t kishe vendos noj hudher
O un arka me hudhra kam n kamion poo kur sben sben ka than samarxhiu 😆😆😆
 
Top