• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Une pi .....

Hera

Dum Spiro Spero
Zakonisht campari ...ose nje pije qe quhet "pija e zotave"
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Zakonisht vere. Jam fiksuar me te kuqen keto kohe.
Pastaj kur dua te dehem..bej mix. Vodka qe ka shije te embel. Pastaj vete te nje pub qe ben pijet me te mira ne qytet dhe i them bej nje mix..pak rum..futi nje shurup te embel..pak leng ananasi e te tjeret shih vete
Dhe opla te vjen nje pije qe se ndjen fare alkolin dhe : le te fluturojmeeee kapiten,te prekim yjet..
 
Top