Unë jam Instagrami, po ti kush je?

Lauri

Anunnak
Instagram kam por nuk hy kurr. Më mirë të them nuk kam.
Facebook kam dhe përdor fare pak. Më tepër më intereson për kontaktet me miq të shpërndarë nëpër botë.
Ky forumi zot na e ruj, se nuk e dimë se ku t'a shtynë kohën....!!
Unë jam unë. Po ti kush je? :p
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Sa herë ke fshire një postim në instagram sepse nuk mori shumë likes? Sa here ke postuar një foto me shpresën që do e shohë një person i caktuar? Sa herë e hap Facebook-un për të kontrolluar a të është shtuar ndonjë friend?
Esht gjo e keqe kur vuan per vemendje !!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Une jam vetem fb .... Ndonjehere edhe linkedini po kaq kaq
 

Sirius.

Sapiosexual!
FB thejsht shof kush ka lind kush ka vdek e kush ka ditelindjen. Ah po manaxhoj 3 pages aty jam aktive

Insta me pelqen kur shof foto te bukura me mesazhe jo selfie te shpifura dmth. Plus 2 insta business qe i manaxhoj

Twitter shof lexoj prap jo aktive

LinkedIn jo aktive madje me duhet ti fus 1 update

Pra me pak fjale jam kthyer ne mute mode dhe jam shume mire kur te tjeret sdine asgje per mua.
 
Top