• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ujevare nga Qielli !!!??? (VIDEO)

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Ujevare nga Qielli !!!??? (VIDEO)

Vec Allahu e din kete pune, alhamdulillah.

Une mendoj qe është prish ndonje tub Stacionit Spacial Internacional ne orbite..:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Ujevare nga Qielli !!!??? (VIDEO)

Si ekspert qe je Laur ne keto lemi, cna thua per kete ujevare ?
 

Fly

Larguar
Titulli: Ujevare nga Qielli !!!??? (VIDEO)

Ujvare? Quaje shatervan me mire
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Ujevare nga Qielli !!!??? (VIDEO)

@Loverboy. Dikush nga siper po na urinon ne koke, rri sa me larg lol
 

ricky_ch

******
Titulli: Ujevare nga Qielli !!!??? (VIDEO)

@Loverboy. Dikush nga siper po na urinon ne koke, rri sa me larg lol
Haha, ç'ashtu e ke kur s'un e gjen në Bibël.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Ujevare nga Qielli !!!??? (VIDEO)

Laur, paske ngele n'shkolle, ruju edhe diplomen po ta pshurr dikush :D
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Ujevare nga Qielli !!!??? (VIDEO)

Subhanallah
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Ujevare nga Qielli !!!??? (VIDEO)

Pse nuk e quajne shatervan
Cf deformimi i beni realitetit lol
 
Top