• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

UFO-t vizitojnë Tiranën? Fotoja që po i qarkullon në të gjithë rrjetin (Pamjet)

Imp4cT

Not Serious Member
Prsh JOQ, sot teksa isha tek parcela e shalqinave ne Çerme, ne qiell na u shfaq nje si disk fluturues.
Pa e care koken fare u ulen moren shalqi e iken serish.
Anonim ju lutem!
IMG_20191209_182842.jpg
 
Top