• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

UEFA Liga e Kampioneve - Faza e Grupeve

ricky_ch

******
Loja e parë me Izraelin.....
 

ricky_ch

******
Mos të harrojmë, Kosova barazoi me Azerbejxhanin 0:0.

Edhepse jo shumë kualitative, shumë e vlefshme për Kosovën :).
 
Last edited:

ricky_ch

******
1:0 Shqipëria
T Xhaka
 

Guest20

Larguar✌👋
Ishte Strakosha ne dite te mire se,e patem henger qe pjesen e pare,e sdo mundeshin me as te barazonin,te fitonin jo e jo.
 

ricky_ch

******
Skoci - Shqipëri


...shiu po gurron, po shpresojmë se lojtarët tanë do të gjejnë forcën e duhur ! :eek:le::eek:le::eek:le:
 

ricky_ch

******
hahaha, minuta e 24, jemi me shumë fat që skocezët nuk qëlluan! :)
 

ricky_ch

******
Fatekqisisht që nga minuta e 47 Skocia avanson me 1:0......ndërsa Kosova udhëheq 2:0 ndaj Ujdhesave Faroer.
 

ricky_ch

******
minuta e 69.

2:0 për Skocinë....................
 

ricky_ch

******
Pëfundoi 2:0 për Skocinë.


Siç mund të shihet,duhet punë, mbi të gjitha ajo "fizike",
e mandej edhe ajo strategjike.
Po edhe GPS të zhvillohet do të kishte qenë mirë...


Me një fjalë: dobët.
 

Vvetoni

Larguar
Ndeshjet që po zhvillohen nuk kanë të bëjnë me Evropian, janë lojë të një gare të re që ka filluar.
 

ricky_ch

******
Ndeshjet që po zhvillohen nuk kanë të bëjnë me Evropian, janë lojë të një gare të re që ka filluar.
Po mirë, atëherë na skjaro pakëz.
 

ricky_ch

******
 

ricky_ch

******
Tabelat momentaleve të Ligës së kombeve, pas 2 xhirove(por jo të gjithave),

Liga A:

Liga A.jpg

Liga B.jpg

Liga C.jpg

Liga D.jpg
 

ricky_ch

******
Pas fitores ndaj Maltës, me 5:0, Kosova kryeson tabelën me 11 pikë.


Kosova 2020.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Shqiperia ka humbur rrugen e futbollit. Ndoshta ndryshimi jo me kohe i xhenerates po i hakmerret.

Kosoves ne ndeshjen e radhes i duhet vetem nje barazim qe te vazhdoje ne nje rang me te larte.
 
Top