• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

UEFA Cup 2008/09

fLr

Mos Shtyni
463493_bigportrait.jpg

Hedhja e shortit për raundin e dytë preliminar të Kupës UEFA është realizuar në Nyon sot pasdite.

Ndeshja e Par: 14 Gusht
Ndeshja e kthimit: 28 Gusht

Code:
NK ?iroki Brijeg (BIH) 			-	Beşiktaş JK (TUR)
SC Braga (POR)				-	NK Zrinjski (BIH)
PFC Lokomotiv Sofia (BUL)		-	FK Borac (SRB)
FK Vojvodina (SRB)			-	Hapoel Tel-Aviv FC (ISR)
Aris Thessaloniki FC (GRE)		-	NK Slaven Koprivnica (CRO)
PFC Litex Lovech (BUL)			-	Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC (ISR)
RC Deportivo La Coruٌa (ESP)		-	HNK Hajduk Split (CRO)
APOEL FC (CYP)				-	FK Crvena Zvezda (SRB)
[COLOR="Red"]KS Vllaznia (ALB)			-	SSC Napoli (ITA)[/COLOR]
Maccabi Netanya FC (ISR)		-	PFC Cherno More Varna (BUL)
AC Omonia (CYP)				-	AEK Athens FC (GRE)
SK Liepلjas Metalurgs (LVA)		-	SC Vaslui (ROU)
FC Zürich (SUI)				-	SK Sturm Graz (AUT)
VfB Stuttgart (GER)			-	Győri ETO FC (HUN)
KKS Lech Poznań (POL)			-	Grasshopper-Club (SUI)
FC Slovan Liberec (CZE)			-	M?K ژilina (SVK)
FC WIT Georgia (GEO)			-	FK Austria Wien (AUT)
BSC Young Boys (SUI)			-	Debreceni VSC (HUN)
Legia Warszawa (POL)			-	FC Moskva (RUS)
FC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR)		-	AC Bellinzona (SUI)
NK IB Ljubljana (SVN)			-	Hertha BSC Berlin (GER)
FK Sūduva (LTU)				-	FC Salzburg (AUT)
Djurgهrdens IF FF (SWE)			-	Rosenborg BK (NOR)
Queen of the South FC (SCO)		-	FC Nordsjوlland (DEN)
KAA Gent (BEL)				-	Kalmar FF (SWE)
Manchester City FC (ENG)		-	FC Midtjylland (DEN)
FC Honka Espoo (FIN)			-	Viking FK (NOR)
FC Haka (FIN)				-	Brّndby IF (DEN)
Stabوk IF (NOR)				-	Stade Rennais FC (FRA)
FC Kّbenhavn (DEN)			-	Lillestrّm SK (NOR)
IF Elfsborg (SWE)			-	Saint Patrick's Athletic FC (IRL)
Aston Villa FC (ENG)			-	FH Hafnarfjِrdur (ISL)
 
Private conversations
Help Users
    Top