• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ueee...u dashka prezantuar

Mbushe_Tushe_Me_Uje_Fushe

Away. Lini Mesazhin Pas Sinjalit Agustik. Piiiiv
Un jom Asimi shkurt per shoqerin Karamahmudi i njohur si Gunsi ne virtualitet
Shpresoj tja kalojm mire se bashku e tjem i pranuar nga shoke juaj.
Hobi im osht HIPizmi por kurr skam hip nkal :p
Ah po jam 30 vjec por nga chati nj8hem dhe si 45 meqen se ka vite qe e frekuentoja...kaq per momentin per me teper info lini mesazhin tuaj zanor pas sinjalit agustik.... pppppiiiiivvvvv
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
"Hobi im osht HIPizmi por kurr skam hip nkal " ahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahah lotttttttttttttttttttt...ti sbeheshhhhh sa do qe te mundohem un :p

O Asim ti bofsh hajer se me kete nick you are on fajer :p
 
Top