• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Tuana

Nada é por acaso!
-Brazili magjepsesB:Inf


 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Vjeshte ne USA 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Parqet Nacionale te Kanadase: pamje per te mos u humbur

/Inf.al/
 

Attachments

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Parqet Nacionale te Kanadase:
 

LoSsT

VIP
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Se kuptova se c`kuptim ka tema, Udhetime-FotoGaleria e Fv's, sepse nese behet fjale per foto qe behen gjate udhetimeve qe bejne anetaret, besoj mjafton tema, fotografi nga duart tona..., ose tema, Foto te ndryshme...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Calabrian Coast in Southern Italy


Havasu Falls, Arizona


Briksdalsbreen Glacier, Norway


Palma-de-Mallorca


Cancun, Mexico


Havasu Falls in Arizona!


Hawaii


Where the Caribbean meets the Atlantic , Bahamas


Hiller Lake
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Se kuptova se c`kuptim ka tema, Udhetime-FotoGaleria e Fv's, sepse nese behet fjale per foto qe behen gjate udhetimeve qe bejne anetaret, besoj mjafton tema, fotografi nga duart tona..., ose tema, Foto te ndryshme...
Losst,tema nuk te bej me asnjeren qe ke cek me lart..kjo teme ka nej tjeter kutim,'''Udhtime virtual'' njohjen e kulturave ,vendeve turistike permes fotografive nga e gjithe bota..

-Besoji se kuptove tani qellimine temes..:)
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Pershendetje nga Montreali
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Machu Pichu
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Ujevara e Niagares e pare nga lart
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Petra: qyteti i gdhendur ne gur


 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Kili...

 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Panorama nga Patagonia
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Viena: nje nga mrekullite e Europes

 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Nje udhetim ne Zvicer


 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Japonia: mes kultures, arkitektures dhe ngjyrave te bukura 

Ema1

Antar Aktiv
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Do me pelqente nje udhetim ne Japoni. Vertet universi yne eshte plot vende te bukura.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Nga Kanioni Bryce tek Big Ben… vendet me spektakolare në fokusin e fotografit.
Një volum i ri fotosh nga ekspertët e udhëtimit të Lonely Planet vendos një pespektivë unike dhe të re në disa nga skema më frymëzuese të botës. Shikoni sipër nga fundi i Utah, merrni ngjyrat e Parkun Kombëtar të Kanionit Bryce…ndërmjet fotove gjendet dhe pamja e Big Ben në Londër që provo se edhe njeriu ka krijuar pamje të mrekullueshme si nëna natyrë. Titulli i librit, Bota e Mrekullueshme e Lonely Planet, nuk zhgënjen.


 
Top