• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

U promovuan tri libra të autorit Refik Gërbeshi

Erblinaa

Anëtar i ri
U promovuan tri libra të autorit Refik Gërbeshi

Në Prishtinë u promovuan sot tri libra të autorit Refik Gërbeshi, “Rrezet e pavarësisë”, “Plagë mërgimi” dhe “Hijenat e zeza”. Në këto libra, përmes vargjeve dhe tregimeve, autori ka përshkruar sakrificat e popullit të Kosovës për liri dhe pavarësi.

Në këtë promovim u vlerësua se vargjet e paraqitura nga autori Gërbeshi, i përshkon gëzimi, krenaria dhe malli për Kosovën. Ndërkaq, autori shprehu kënaqësinë e tij, duke thënë se frymëzimi i tij për të shkruar këto libra ka buruar që nga shpallja e pavarësisë së vendit tonë.


RTK
 
Top