• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

U prezantuan si policë dhe grabitën shtëpinë, identifikohen 3 autorët, momenti i arrestimit

legjenda

Tetova


Rajoni


Zbardhen emrat e tre të arrestuar për grabitjen e banesës në fshatin Qinam të Zall Herrit.
Ata janë Jani Uruçi, 29 vjeç si dhe dy vëllezërit Ndriçim e Durim Bami, përkatësisht 20 dhe 26 vjeç. Policia publikoi edhe pamjet e momentit të arrestimit të grabitësve, të cilët u prangosën në fshatrat Grec dhe Tapizë.
Të maskuar dhe nën kërcënimin e ar*mëve, ata grabitën mbrëmjen e 30 majit një banesë private. Fillimisht ata u prezantuan si punonjës policie. Pasi lidhën familjarët, autorët kanë grabitur disa sende me vlerë si dhe 40 mijë lekë të reja.
Policia njoftoi sot se identifikoi dhe arrestoi autorët e dyshuar, duke sekuestruar në cilësinë e provës materiale automjetin e përdorur për realizimin e vjedhjes dhe njëra nga ar*mët e zjarrit kalla*shnikov, me një krehër me fishekë. Ende nuk është gjetur ar*ma tjetëHome
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
ti kalbin burg tani ordinieret,per 400 mije leke te vjetra.
 
Top