• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

tuuuuuuuung nga Neeewwwborn

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Royal

Anëtar i ri
welcome in difference languages

Albanian - Mire se vini
Arabic - Ahlan Wa Sahlan
Aruba(Dutch Carribean) - Bon Bini (Bong Be-knee)
Australia - Cooee Cobber
Australia - G'day Mate
Australia - Welcome
Catalan Countries - Benvinguts
China - huan ying
Cyprus - Kalosorisate
Czech Republic - Vitame Vas
Czech Republic - Vitejte
Danish - Velkommen
Dutch (Netherlands) - Welkom
Esperanto - Bonvenon
Ewe (pronounced "EVة" spoken in Ghana, Togo and Benin) - Woezor (pronounced WOةZON)
Flemish (Belgium) - Welkom
French (France, et.al.) - Bienvenue (the first 'n' is nasal)
German - Willkommen
Ghana - Akwaaba
Greek - and Kalos ilthes (singular)
Greek - Kalos ilthate(plural)
Hawaiian - E komo mai (pronounced "eh como my" - literally, "come in")
Hindi - Swaa-gat hai
Indonesian - Selamat Datang
Irish - Cead Mile Failte ("One Hundred Thousand Welcomes")
Irish - Failte romhat
Italian - Benvenuto
Japanese - Irasshaimase (weclome to our store, often shortened to Irasshai)
Japanese - Yookoso (welcome to our city)
Korean - Oh so, Osay-o (welcome to our store)
Korean - Chun-manay-oh (your welcome)
Malaysia - Selamat Datang
Netherlands - Welkom
New Zealand - Kia Ora - Hello ("Key or ra")
Norway - Velkommen ("Welkommen")
Polish - Dzieٌ dobry (daytime)
Polish - Dobry wieczَr (evening time)
Portuguese - Bem Vinda- Female
Portuguese - Bem Vindo- Male (Bem vindos, plural "bain - same as in pain "VEEN-doe" Plural: "bain VEENdoes")
Portuguese (Be Very Welcome) - Muito Bem Vindo ("MOO EEN toe bain VEENdoe")
Romania - Multumesc
Spanish - Bienvenido
Schwiizer Duetsch (Swiss German) - Greuzi ("GREW-tzih")
Tagalog (Pilipino) - Mabuhay
Twi (Ghana) - Akwaaba
Ukraine - Laskavo prosymo
United States (South) - How Y'all Doin'?
Urdu - Tash-reef Laa-i-ye
Uzbekistan (Uzbek) - Hush kelibsiz (Welcome)
(Wales/Cymru - Croeso ("Croysso")
Yugoslavia (Serbia) - Dobrodosli

:dong::bum:dj::kercim:
 

lucky_strike

IT`S TOASTED
welcome . ktu bukurosha ska , po edhe me ardhjen tuaj , nuk u rrit numri i bukurosheve .
 

New born chicca

Anëtar i ri
welcome . ktu bukurosha ska , po edhe me ardhjen tuaj , nuk u rrit numri i bukurosheve .
uh tyyyy...ca ki bre a spo te pelqej aaa!! :) boll e bukur jam...me pas kan ma shum me kishin hanger krejt looooooooool po edhe ti nashta sje aq i mir...besheret pak ma con mallin qe je lol :kercim:
 

lucky_strike

IT`S TOASTED
nεω|βَrη_ζhıccα;38771 said:
uh tyyyy...ca ki bre a spo te pelqej aaa!! :) boll e bukur jam...me pas kan ma shum me kishin hanger krejt looooooooool po edhe ti nashta sje aq i mir...besheret pak ma con mallin qe je lol :kercim:

kam frik se e kishe honger . un hic i mire , un shum i keq . sa per ate fjalin e fundit , kur te mesosh te shkrush shqip , ndoshta te kuptoj
.
 

New born chicca

Anëtar i ri

kam frik se e kishe honger . un hic i mire , un shum i keq . sa per ate fjalin e fundit , kur te mesosh te shkrush shqip , ndoshta te kuptoj
.
budallic po ta coj mallin qe jam aaaaa!!...nncnc...nuk ta ha hic...edhe ne fund te thash se 1000% jam se besheret djal je LOL LOL LOL
 

lucky_strike

IT`S TOASTED
nεω|βَrη_ζhıccα;38791 said:
budallic po ta coj mallin qe jam aaaaa!!...nncnc...nuk ta ha hic...edhe ne fund te thash se 1000% jam se besheret djal je LOL LOL LOL
po ty me te pa , ste con as zogun jo mallin qe jo e jo . shpjegoma pak ca do te thot besheret se spo ta kuptoj si fjal .
 

lucky_strike

IT`S TOASTED
nεω|βَrη_ζhıccα;38804 said:
loooooooooooooooooooooooooooool besheret nuk e di cka dmth...ncnncnc...oh ma mir qe se di

po sjemi te gjith nga fshati moj te keqen
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
nεω|βَrη_ζhıccα;38768 said:
jam cik e Ferizajt ....kam qef me shetit naper Prishtin....me frajera dal vetem ne Gjilan....kur te martohem dasmen e bojm ne FV LOL
Ani n`GJilan :p
 

njoni

llahtaria vete
Mire se ke ardh mes nesh, uroj tja kalosh sa me mire :)
 

New born chicca

Anëtar i ri
flm shum njerez...sa nice qe hale sme keni harru bre... lol.... shum mir qe spo dishi me u nal ksajde tuj me uru mirseardhje....klm mir njerez tung tung
 

deni_boy

i_embeli
Mire se na erdhe goca nga kosova qenke dhe bukuroshe ti moj
bukurosh ka plot dhe mos ke frike se vetek ketu ne kete forum nuk ngelesh dot beqare :Dahahaha
 

New born chicca

Anëtar i ri
Mire se na erdhe goca nga kosova qenke dhe bukuroshe ti moj
bukurosh ka plot dhe mos ke frike se vetek ketu ne kete forum nuk ngelesh dot beqare :Dahahaha
qysh more je ka rren...ncnnc un hale spash ni bukurosh ktu loooooool...edhe mos thuj qe ka se spaska...qe dy jav qe u regjistrova hale beqaresh lol
 

deni_boy

i_embeli
nεω|βَrη_ζhıccα;40863 said:
qysh more je ka rren...ncnnc un hale spash ni bukurosh ktu loooooool...edhe mos thuj qe ka se spaska...qe dy jav qe u regjistrova hale beqaresh lol
ahahaha epo sdike te shifke ti praaaaaa futu tek albumi fotografik i anetareve ose tek profolete anetareve dhe ke fotot te cilin doqofte ok

dhe mos ke frike se beqare sngelesh dot cke ti jam une ketu ahahahaha:D
 

New born chicca

Anëtar i ri
ahahaha epo sdike te shifke ti praaaaaa futu tek albumi fotografik i anetareve ose tek profolete anetareve dhe ke fotot te cilin doqofte ok

dhe mos ke frike se beqare sngelesh dot cke ti jam une ketu ahahahaha:D

ani de ani nashta ka se vec aty spaskam hallakat...po nejse se ja tash mra nmen qe hale dy jav si paskam bo qe jam regjistru...perpak me rrejt se nuk e kam shprehi me rrejt.... loooool :kercim:
 

deni_boy

i_embeli
nεω|βَrη_ζhıccα;40871 said:
ani de ani nashta ka se vec aty spaskam hallakat...po nejse se ja tash mra nmen qe hale dy jav si paskam bo qe jam regjistru...perpak me rrejt se nuk e kam shprehi me rrejt.... loooool :kercim:
:D qenke vajze e shkathet keshtu qenke tip shoqeror kjo do te thote qe duhet me lujt pak me tyyyyy:p duhet me bo lojra me ty :D ahahah
jo per gjo por mu me kosovaret sme ecen me lujt por ti qeke ndryshe:puthdore:
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
LOL LOL LOL LOL LOL...NewBorn qite listen ::Wanted..bukurosha LOL LOL LOL ho moj ti se nuk jet beqare jooo ani ktu waaaaa Imposiblee
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top