• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Turqia: Nga zero probleme te zero miq

cent

Banned
Titulli: Turqia: Nga zero probleme te zero miq

Shiko Cent lexoje vet historinë, ku ke fakte... Mos lexo histori te atyre qe me nje magjistaturë shkruajne cka dojnë, por te atyre qe sakte shkruajn te verteten.

Qofte rasti i Erdoganit apo ndonje muslimani tjeter qe viziton Kosovën, cka do tju pengoje juve, meqenëse reagimet ishin te medha.

Ne Kosova Nuk e marrim mendimin e armiqëve tanë, kudo qofshin ata.... Kete gje kuptoje.

Po edhe sikur te vije Papa nga Vatikani, ju nuk do te reagonit keshtu me negativitete. Meqenëse kushdo te vije, deren e ka hapur.
Clidhje kishte myslimanizmi apo papa ketu o Jetesa..? Po ngaterron kekun me byrekun, gjithsesi 1 fjal kisha per ty dhe ju qe mbroni Turqin
Kosovaret dhe Shqiptaret luftuan per te perzen Serbet, tashi po ju vijn Turqit ;) Pacim
 

Darius

Larguar...
Vendndodhja
Shqipëri
Titulli: Turqia: Nga zero probleme te zero miq

Arritja me e madhe dhe mbase e vetme e Turqise ne kete dekaden e fundit eshte se pavaresisht se ajo nuk ka arritur te pozicionoje apo gjeje vetveten ne politiken e jashtme ajo ka ditur te perfitoje ekonomikisht nga qendrimet e saja. Ekonomia turke eshte rritur ndjeshem dhe Turqia konsiderohet sot nje vend i zhvilluar ne rangun e superfuqive te reja ekonomike ne rritje, sic jane Brazili e India. Kthimi i syve nga lindja drejt Rusise dhe Kines, eshte menyra se si Turqia perpiqet te ushtroje presion mbi vendet e BE dhe ne te njejten kohe te kerkoje ne menyre te deshperuar qe te gjeje nje karrike ne tavolinen e superfuqive te botes.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Turqia: Nga zero probleme te zero miq

Eh, ca t'ben inati dhe xhelozia, s'ta ben askush. Nga inati dhe xhelozia qe kane per arritjet e Turqise, edhe shperthejne dhe flasin perralla me mbret
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Mosha
31
Vendndodhja
Prishtinë/Republic Of Kosova...
Titulli: Turqia: Nga zero probleme te zero miq

hahhahah sa qesharake jan keto shkrime , si me i pas shkru lauri hahaha.
keta ja kan inati turkis konkretisht Erdoganit sepse eshte njeri i madh udh'heqes i madh , nje person qe me njerezit e vet e ka ngrit turkin aq lart sa qe gjdo dit flasin keq per turkin dhe Erdoganin per tvetmen arsyje sepse ja kan inati dhe e xhelozojne.
Asnje vend i botes , shtete te medha nuk e kan perkrahjen e popullit udh'heqsat e tyre sa e ka Erdogani perkrahjen e popullit turk.
Erdogani e ka ngrit turkin ne gjdo aspekt , ekonomik , ushtarak politik etj.
Erdogani eshte burre shteti qe nuk behet servil i shteteve te medha aty ku ja kalojn cakun aty ai e kundershton dhe jo te perulet para tyre.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Turqia: Nga zero probleme te zero miq


Ka lidhje edhe mir, se per musliman ngriten e flasin disa llom-llom, pa i pyetur ata kush fare... e po te vinte ndonje katolik nga ndonje ane te botes, nuk do tiu nihej zeri.

Le te vjen Turqia... më e mire eshte Turqia pakrahasim, sesa serbia e prisht... Kete gje e dijmë bukur dhe fjalet jane te teperta.

Pacim....


Clidhje kishte myslimanizmi apo papa ketu o Jetesa..? Po ngaterron kekun me byrekun, gjithsesi 1 fjal kisha per ty dhe ju qe mbroni Turqin
Kosovaret dhe Shqiptaret luftuan per te perzen Serbet, tashi po ju vijn Turqit ;) Pacim
 
Top