Turni i trete!

Darius

DENY IGNORANCE
Do tme pelqente te shikoja qytete si Ohri dhe Shkupi apo Tetova. Kam qene tek te treja por me delegacion zyrtar, dmth shume te rezervuar. Dua te vishem me atlete edhe te eci edhe te shikoj sa me shume, prandaj kam nevoje per @Mennel pse jo edhe @Harbin
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Do tme pelqente te shikoja qytete si Ohri dhe Shkupi apo Tetova. Kam qene tek te treja por me delegacion zyrtar, dmth shume te rezervuar. Dua te vishem me atlete edhe te eci edhe te shikoj sa me shume, prandaj kam nevoje per @Mennel pse jo edhe @Harbin
Oher dhe Manastiri jane ajkat e Maqedonise ♥️
 

Darius

DENY IGNORANCE
Eshte shume bukur ne Popova Shapka per ski ne dimer, se sme kujtohet emri shqip tani. Isha para disa ditesh, kalova fantastike
Sa me pelqen te bej ski. Me ka rrembyer puna, biznesi, nuk kam patur qetesine edhe kohen per te bere ski. Kam shkuar ne kosove per ski ditore, ndersa ti kenaqesh sportit te skive, kerkon ca dite pushime
 

Darius

DENY IGNORANCE
Ne oher nuk kam pare shume, ose me sakte as nga makina nuk kam zbritur. Shkupin e kam pare nga lart me helikopter, vetem pak ne kembe dhe qendrime tek Hotel Aleksandri. Ne tetove shm pak, vetem kaq.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Une po largohem, jo se me vjen gjume, por me duhet te pushoj ngaqe do jem ne timon edhe me pret nje udhetim jo pak i vogel ?
Vazhdim te kendshem dhe mirulexofshim ?✌️
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Fleni more vampirat niher :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Kesh tu e kqyr 1 film, edhe tu e prit sabahun me e fal edhe nja gjys ore t'mire po.
A je lodhe ti hiq?
Un i bi anash puns e kam kyt fat ??
Ktu sabahu 6.50 mtakon edhe mu me prit pak. Je tu i ba zbor filmave koht e funit ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Un i bi anash puns e kam kyt fat ??
Ktu sabahu 6.50 mtakon edhe mu me prit pak. Je tu i ba zbor filmave koht e funit ?

Kam kqyr gjithe filma Quk po...Se ki keq, kohen e fundit e kam shpeshtu, sidomos n3 mujt e fundit. Kur po ngarkohna shum psiqikisht, 2-3 ore filma pom kthjelllin, edhe sabahi tani edhe el fatiha lol
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Kam kqyr gjithe filma Quk po...Se ki keq, kohen e fundit e kam shpeshtu, sidomos n3 mujt e fundit. Kur po ngarkohna shum psiqikisht, 2-3 ore filma pom kthjelllin, edhe sabahi tani edhe el fatiha lol
Qyr e kthjehu me gjana ma te rendesishme vllau jem, te pershendes se po shkoj e marr naj amelsine se ma ka rekomandu doktori ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qyr e kthjehu me gjana ma te rendesishme vllau jem, te pershendes se po shkoj e marr naj amelsine se ma ka rekomandu doktori ?

Jo po, ti mir po u kthjellshe. T'paska ra sheqeri ??
 
Top