• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Turni i trete!

Frank

Ashtu, kështu...
Dopio leng frutash
1 red bull
Tjeter ka se sbej 5 rruge une se jam I rraskapitur.

Zhigo Po ti dashke me i prish mendjen qe porosite dopio per Mon, ti hudh cik vodka pa na pa?
 

ZHIGO

nothin’ last forever...
Dopio leng frutash
1 red bull
Tjeter ka se sbej 5 rruge une se jam I rraskapitur.

Zhigo Po ti dashke me i prish mendjen qe porosite dopio per Mon, ti hudh cik vodka pa na pa?
shtoj nje dabëll Jack per mu, dhe faturoja asaj :LOL:

Jo më lal, un jam ongjull...çne un depsëz , pastaj ajo gjys e kputme o :ROFLMAO: “haha” gjithanej ... kuptoje çik ti vet situacine... mos na ve nsiklet te lutmi (shtoji gjith repertorin tat me pak fjal...se qarkullojn fjale se nk i bon gjo as anestezia asaj:ROFLMAO:
 

ZHIGO

nothin’ last forever...
ça o kjo mër lal?

sa nuk mor vesh elle un...

Mony, kusurin sma dha ai mrom :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
më rri afër Mon , se ku i dihet me keta te sotçmit lol

e mban mend Disko San Paolo? :LOL: po kohen e psqyrave? :ROFLMAO:
Mbaj mend monaco dhe refleksionin, te san paolo nuk shkoja
Ama pasqyrat uff mo, harrojshim me ke shkonim, perpara pasqyres tu pa veten si kercenim lol
 

ZHIGO

nothin’ last forever...
Paskërke shkluar te Monaco ti dhe skemi flirtu bashk ? :love: , ska munci.... atëher kam pas dhe flok, kam qen kingu shkollës :LOL: nomin boshin gocat per i kercim kur fillonte konga e Elita 5 " E urrej shiun kur bie " :ROFLMAO:

Refleksioni tek liqeni dhe krokodili ke parku rinia vetem nje her kam qen :whistle:
 
Top