• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Turisti i zhdukur, gjendet ne barkun e peshkaqenit

Duket ky ka qenë fati i tmerrshëm i një turisti 44 vjeçar skocez, i cili është sulmuar nga një peshkaqen teksa notonte në ujërat e ishullit Reunion, territor francez pranë Madagaskarit.


Burri ishte për pushime me të shoqen. Ai ishte zhdukur mëngjesin e së shtunës dhe që prej atëherë, ishte kërkuar intensivisht nga policia, deri edhe me helikopter.

Orët e fundit megjithatë erdhi zbulimi tragjik: në stomakun e një peshkaqeni tigër të kapur në plazh, u gjet një gisht që kishte ende unazën e martesës.
Screenshot_2-13.jpg

Siç thotë “The Sun”, e shoqja mendon se e ka njohur atë unazë. Në ishullin Reunion ka pasur një seri sulmesh nga peshkaqenët, dhe presidenti Emmanuel Macron deklaroi së fundi gjatë një vizite zyrtare atje se do të bëhet c`është e mundur për të menaxhuar këtë krizë të krijuar në zonë.

lajmifundit.al
 
Top