• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Turistët braktisin Parisin që pas atentateve

Më pak turist kanë vizituar Parisin që pas atentateve xhihadiste, më 7 dhe 9 janar, në redaksinë e “Charlie Hebdo” dhe në një supermarket hebre.

Sipas studios “Mkg Hospitality”, e specializuar në turizëm, frekuentimi i hoteleve të kryeqytetit francez ka rënë në 9 % mes 8 dhe 18 janarit. Më të prekur janë hotelet luksoze me një rënie të anulimit të prenotimeve deri në 60 %.

dita
 

Marla

VIP
Titulli: Turistët braktisin Parisin që pas atentateve

Turistet do fillojne te braktisin Tiranen tani prej ketyre atentateve te diteve te fundit me tritol :D
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Turistët braktisin Parisin që pas atentateve

ore leri turistat, po po ikim e ne jo turistat. Une do marr shpi ne Bubq

do vish ti?
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Turistët braktisin Parisin që pas atentateve

ehe..ashtu o plot me jeshillik e plot me fauna e flora lol
 

Jetmira

..........
Titulli: Turistët braktisin Parisin që pas atentateve

:p Dikur doja te ikja ne Paris
tani sdua te vdes jam ende e re :lol:
 
Top