• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tronditet Kisha Katolike/ Shkuan me mision në Afrikë, murgeshat kthehen shtatzënë

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Por ato ja privojne vetes kete gje ndaj dhe zgjedhin qe jeten e tyre tja kushtojne sherbimit ndaj Zotit.
Eshte te te bere pershtypje sepse te besh veprime te tilla kur ti ke qene e vetedijshme per zgjedhjen tende,ndot roben qe mban veshur,me mire flake tej dhe jetoje jeten ashtu sic e jetojne shumica.
Po jan penduar moj rruges. Ahahahahah
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
@iva hajde rrefeu te titan famulliu. Nje dy here do e kesh me naze pastaj do jesh e para ne rradhe te dielave 🤣🤣
Ti ke prift dhe jo murg,ty te lejohet te besh cte duash😝😂😂😂.
Vec po te shtoj qe te rishikosh grafikun sepse qe nga e premtia e zeze deri te dielen e sherbesave nuk te lejohet kontakti me femra😝😂😂😂
 

titan

Veni, Vidi, Vici
Ti ke prift dhe jo murg,ty te lejohet te besh cte duash😝😂😂😂.
Vec po te shtoj qe te rishikosh grafikun sepse qe nga e premtia e zeze deri te dielen e sherbesave nuk te lejohet kontakti me femra😝😂😂😂
Sa gjate qe i re. Une vetem te dielave jam prift 🤣🤣
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Po te pres te kungohemi me uje te bekuar 🤣🤣
Do te ulem gradat do perfundosh roja i kishes se na e bere gjakun e Krishtit uje.
plasje po ai quhet pagezim😂😂😂😂😂
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Nuk e di per ju, por edhe une qe dje jam tronditur nga ky lajm ...zot sa jam tronditur , dhe sec kam i frike qe sdo me zeri gjumi sot ,po prape nga tronditja ...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
lol lol

Efekti i mediave! Ka pas skandale me te medha se murgeshat shtatzane nga komuniteti katolik, si psh. perdhunimi i femive nga prifterinj. Prandaj kete lajm se shoh tragjik. Fundja dhe murgeshat jane njerez. Cdo njeri eshte i gabueshem ne kete jete! A kane bere mire? Normalisht duke u nisur nga parimet e fese tyre jo, ama s'ka asgje alarmante! Mund ti ndodhte dhe personave nga fe te tjera!
 

Senseo

Spicy disaster.
Prifterinjt kan abuzuar me te cunak qe shkonin per tu shkolluar. Ne NL akoma vazhdojne gjygjet packa se japin demshperblime per ‘vuajtjet’.
 

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Staf në FV.AL
Epo keshtu eshte kur nuk i lejon te bejne seks dhe nuk i krasisin me pas. lol lol
Duhet te krasiten pastaj te merrren me punet e perendise. :D
 

Senseo

Spicy disaster.
Kur ke zgjedhur ate rruge rri drejt mos devijo. Thuaj ato gjera ndodhin e ne vatikan. Se mos do na i tregojne ty e mua si qysh tek.
 
Top