• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tronditëse - Nëna nën rrënoja merr në telefon policët, mban në krah vajzën 10 vjeçare të pajetë

WxP

Tech
Një ngjarje dra.matike raportohet në këto momente nga qyteti i Durrësit, ku një vajzë 10 vjeçare ka hu.mbur nën rrë.nojat e pallatit të she.mbur.
Nga informacionet paraprake bëhet me dije se një grua ka komunikuar me efektivët e policisë dhe ekipet e eme.rgjencës nga poshtë rrë.nojave duke thënë se ishte mirë, ndërsa në krah mbante vajzën 10 vjeçare të paj.etë.
Prej lëkundjes së parë të tër.metit që është regjistruar në orën 03:55 me magnitudë 6.4 ballësh, disa lëkundje të tjera pasuse kanë vënë në pa.nik qytetarët pasi kanë qenë reletivisht të forta.

Newsbomb
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Aman jo me se e kemi zemren te dobet! 😥
 
Top