• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tribune rreth privatizimit te PTK-es

dr.Dugi

Anëtar i ri
Tribuna e parë do ta shtjellojë tendencën për ta privatizuar Postën dhe Telekomin e Kosovës. Ajo do të mbahet të enjten, më 20 maj 2010, në Biblitokën Kombëtare, duke filluar nga ora 12:00.

Në të do të flasin:

Visar Ymeri, drejtues i Komitetit për Ekonomi pranë Lëvizjes VETثVENDOSJE!

Ismet Hamiti, ekspert i telekomunikacionit, nismëtar i arsimimit në fushën e telekomunikacionit tek ne, degës së “rrymës se dobët” ne Shkollën teknike në Prishtinë dhe në Fakultetin Teknik të Universitetit të Prishtinës, i cili për 20 vite rresht ka qenë ekspert i lartë në ITU, autoritetin më të lartë botëror në fushën e telekomunikacionit, pozitë të cilën e fitoi në konkurrencën botërore, prej të cilave rreth 5 vite ishte bashkërendues i zhvillimit të telekomunikacionit për përmbi gjysmën e popullatës së globit, si dhe, pas luftës, ishte edhe bashkërendues i rifillimit të punës në PTK dhe hartues i projektit të telefonisë mobile VALA.


--
Sekretariati i VETثVENDOSJE!-s për Media dhe Komunikim

 
Private conversations
Help Users
    Top