• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tregoni ndonje gje interesante, çfare keni bere keto dite karantine?

Lauri

Anunnak
Unë punë çdo ditë.
Karantinë qofshi ju 😜😂
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
kam ulur ndjeshem konsumin e kafetines, cigareve, ushqimit

kam rene ne nje gjendje vegjetimi :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Fillestar Kopshtar
Fillestar Bojaxhi
Fillestar Marangoz
Fillestar Mjekrosh
Fillestar elektricist

Mjeshter filmash edhe dembelizmi
Ti ske per te ngele me pa pune asnjehere me tani ,pas karantines. hahahahahahahah
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Kam blere shume libra online..shume veshje..dhe kam gatuar shume receta..u bera experte gatimi hahahha shyqyr zotit nuk dola me kg shtese e as me barke te rrumbullakosur hahaha
Se shumica i ka shtuar ne nr karantina..
Gjithsesi pertej shakase..jemi njohur me njerezit...dhe kemi shijuar kohen me familjen
 
Top