• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tregimi mbi Zionizmin!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Lere Ricky, se ky ka problem me "fene" e vet (nese ka), ose don sic themi ne kendej "meshavine". I jane peshtjelle kabllat, le t'ja bon qejfin vetit i shkreti ! Videot, shumicen i kam pare, dhe s'do mend se cifutet andej shumica jane zionist, te pakte jane cifute te paster qe s'kane t'bejne fare me zionismin.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Keta jane cifutet e vertet, sipas te cileve, atyre nuk u lejohet te themelojne shtet pa ardhur Anti Krishti.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

A me lejohet dhe mua ti sjelle nja 2498 vidio dhe nja 17,598 foto per ta sqaruar pak debatin ketu? :vesyze:
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

A me lejohet dhe mua ti sjelle nja 2498 vidio dhe nja 17,598 foto per ta sqaruar pak debatin ketu? :vesyze:
ahhaha nuk do mjaftonin edhe 10 here me teper Kitrra, me siguri ricky&loverboy nuk e dine saktesisht se per cfare po flasin. Ju mjafton qe te prezantojne myslimant si viktima te ebrejve.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Mjafton qe futesh e lexon cfare shkruajme ne Laur, kjo deshmon se pelcet ti dhe ushqim ditor i ke shkronjat tona :D

Cdohere nxenesit permallohen per mesuesit e tyre.

Te do Mesuesi ditor laur :lol:
 

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

ahhaha nuk do mjaftonin edhe 10 here me teper Kitrra, me siguri ricky&loverboy nuk e dine saktesisht se per cfare po flasin. Ju mjafton qe te prezantojne myslimant si viktima te ebrejve.
Po na skjaroni pakëz ju të iluminuarit.
Jo ju, po as bota mu çu n'këmbë s'mund të ndryshoni krimet e këtyre derrave..
Në fakt, vetëm një i krisur në kokë mendon ndryshe.

Sa për mua dhe Loverit, e dini ju, se po më detyroni të fëlliqem, por mundeni
me na i marrë ato që të luani biliardo.
 

ricky_ch

******
...njerëzt e udhëhequr nga "politika"!".....this land was promised to the jewish people by God."
 
Last edited:
Shqiperia
Help Users
Staff Only
 • No one is chatting at the moment.
 • Tiku @ Tiku:
  Ku e pe gjakun ti Cupa.. :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ne buzen tende djalo , upss me fal harrova se un te kafshova 🤪
 • Legally_Sweet @ Legally_Sweet:
  Merrni nje dhome!
 • Vajza @ Vajza:
  Do vish e ti me ne 😂 ?
 • Tiku @ Tiku:
  Vajza ec ikim ne nje dhome se i prishem qetesine leges.. :p :p apo tu shtua pasioni per gajk ty lega? :p :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ikim my @Tiku se tkam len pasdore gjith ket kohe , mos jet kot bileta qe me pagove per te ty :p
  • Haha
  Reactions: Tiku
 • Legally_Sweet @ Legally_Sweet:
  Jo vazhdoni ju, se ju nderpreva 😆
 • Vajza @ Vajza:
  As pak @Legally_Sweet bash ne dhe nje mendim te mire 😂😂😂
  • Like
  Reactions: Legally_Sweet
 • Tiku @ Tiku:
  allo alloooo e mire se marr neser prap. :p :p
 • Legally_Sweet @ Legally_Sweet:
  E dgjova por po prisja sa te mbaronte zilja qe tma dergoje me mesazh ate qe kishe me thene 🤣🤣🤣
  • Like
  Reactions: Tiku and Vajza
 • Vajza @ Vajza:
  Mir , :p
 • Tiku @ Tiku:
  uat? :p
 • MrCool @ MrCool:
  @WxP me agjende te ngjeshur vlla.. VIPS mo :p
 • Vajza @ Vajza:
  Hey njerez te mire , ckemi :) ?
 • Tiku @ Tiku:
  haj :p
 • Vajza @ Vajza:
  Hajj tiku simpatiku :p
 • Tiku @ Tiku:
  Ku je o me e mira e forumit ku je.. :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ja ku jam , o hamshor me synin pushk te zi 🤪
  • Haha
  Reactions: Tiku
 • Tiku @ Tiku:
  Te jemi serioze ketu, dil ne inbox lol lol
 • Vajza @ Vajza:
  Hape deren 🤪
 • Tiku @ Tiku:
  trokit tre here e futi shkelmin, ky eshte password. :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ohh me dhun akoma pa hy 🤪
 • Dyrri @ Dyrri
  is our newest member. Welcome!
 • H @ harbin21
  is our newest member. Welcome!
 • WxP @ WxP:
  Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
  WxP @ WxP: Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
  Top