• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tregimi mbi Zionizmin!

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Nqs nje shtet perdor terror mbi nje popull, faj nuk eshte i besimi fetar i popullit te keti shteti, por i politikes qe ndjek qeveria e shtetit.
Ne vendet islame burimi i cdo agresioni, terrori, krimi, ka stampe religjoni! Pra problemi eshte tek bindjet fetare qe ju udheheqin edhe shtetin pervec se masat e gjera. Religjon qe nga kultet fetare del vetem fryrje urrejtje ndaj te tjerve. 

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Nqs nje shtet perdor terror mbi nje popull, faj nuk eshte i besimi fetar i popullit te keti shteti, por i politikes qe ndjek qeveria e shtetit.
Ne vendet islame burimi i cdo agresioni, terrori, krimi, ka stampe religjoni! Pra problemi eshte tek bindjet fetare qe ju udheheqin edhe shtetin pervec se masat e gjera. Religjon qe nga kultet fetare del vetem fryrje urrejtje ndaj te tjerve.Je jashtë teme, s'po flasim për Islamin.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Religjon qe ka hik per lesh me filozofine qe perdor me besimtaret e vet.
Cfare hapsire gjindet ketu per debate me te thella e nivel internacional, kur zbukurimi i nje femre eshte me mekat se te vrasesh nje person.
 

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Religjon qe ka hik per lesh me filozofine qe perdor me besimtaret e vet.
Cfare hapsire gjindet ketu per debate me te thella e nivel internacional, kur zbukurimi i nje femre eshte me mekat se te vrasesh nje person.
Besoj se ka ndonjë moderator që merret me ty.
Unë e kreva me ty. Klm.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Mesoni ta duani dhe ta respektni te ndryshmin nga ju, dhe jo te urreni.

[video=youtube;9-dvYf5JyjI]https://www.youtube.com/watch?v=9-dvYf5JyjI[/video]
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Jeni 1000 here me dis-human se ebrejt. Nqs ata luftojne per te armen e femijeve te tyre. Ju, them ju sepse e ndjeni veten nje me ata, vrisni femijet tuaj per hiq gje. Ne rastin konkret per nje film televiziv qe ta beje publike.

 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

cfare ju thote ushtarve i ati i femijes ??? i fton qe ta vrasin femijen !!

Paqe me ju nuk behet kurr, se ju mungojne disa drrasa ne koke.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Kush ben terror, Israel apo Hamas???
E thote i Biri i nje lideri i Hamas. Mosab Hassan Yousef Terroristi ishte ne shtepine time-im ate!!!! Te gjitha fajet i ka besimi islam me Kuranin e Profetin e rrem Muhamet, qe ushqen urrejtje ne popull.

Pastroni veshet qe te degjoni mire.


 

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Kush ben terror, Israel apo Hamas???
E thote i Biri i nje lideri i Hamas. Mosab Hassan Yousef Terroristi ishte ne shtepine time-im ate!!!! Te gjitha fajet i ka besimi islam me Kuranin e Profetin e rrem Muhamet, qe ushqen urrejtje ne popull.

Pastroni veshet qe te degjoni mire.


Tani kujt do t'i japim përparësi: asaj që po shohim dhe dëgjojmë, apo asaj që dëgjojmë!

Për çka të duhen sytë, kur dëshron vetëm të dëgjosh?

Edhe njeriun që na paske sjellë. Ky është një mut i madh.

Ai nuk e dinte kush realisht ishte armiku i tij?????????
Këtij duhej dikush me të vërtetë t'ia skjaronte.

Nuk është tema per fenë, por Zionismin dhe krimet e tyre në territoret
e okupuara. Këto s'i gjen as në Bibël e as në Kuran, por në planet zioniste dhe amerikane.
Megjithëse, ky paska mbushur xhepat me lekë ....

Nuk të besohet, por edhe UاK-ja në luftë ka përdorur strategji të ndryshme për
të futur në luftë sa më shumë njerëz....
 
Last edited:

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Kur merrni udhzime fetare se c'lutje duhet bere kur hyni dhe delni nga wc-ja, imagjino per tjeter. Terrori islam ushqehet vetem me besimin ne Kuran.
Besim i rreme, qe po ju merr jeten juve se pari pastaj te tjerve me rizultatet e kesaj ideologjie islame te shek 6.

 

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Kur merrni udhzime fetare se c'lutje duhet bere kur hyni dhe delni nga wc-ja, imagjino per tjeter. Terrori islam ushqehet vetem me besimin ne Kuran.
Besim i rreme, qe po ju merr jeten juve se pari pastaj te tjerve me rizultatet e kesaj ideologjie islame te shek 6.

Si të thashë, e ke gabuarë WC-në..

Besoj se mëson së pari të lexosh, dhe repektosh rregullat e forumit.
Hape një temë për Islamin, dhe e mëson fenë tënde në atë moment,
sepse e shoh se ke nevojë të rekaputilimit të krishterizmit.
Respekte, e klm.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Pse nuk po poston ne emer te islamit ti? Nuk po na tregon islamin si viktime e sionisteve??
E une po flas pikerisht per "viktimen" islam, te prapambetur 1500 vjet indjetro qe nuk pajtohet dot me kohen.
Dhe, pretendoni ta dominoni.

 

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Pse nuk po poston ne emer te islamit ti? Nuk po na tregon islamin si viktime e sionisteve??
E une po flas pikerisht per "viktimen" islam, te prapambetur 1500 vjet indjetro qe nuk pajtohet dot me kohen.
Dhe, pretendoni ta dominoni.

Islamin e njoh më mirë se ti edhe krishterizmin, siç ndodh në shumicën e rasteve,
por nuk është tema këtu.

Ti zotëri ose je i pijtë ose ke nevojë për mjekim urgjent.
Hape një temë dhe kenaqemi duke biseduarë për Islamin, si dhe për terrorizmin, nëse ke qejf.
Këtu është tema për okupimin e Palestinës.

Sa për kurreshjtjen tënde, edhe unë shpresoj se Islami do të dominojë, por
në mënyrë paqësore, pa i likuiduarë njërëzit.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Këtu është tema për okupimin e Palestinës.

Sa për kurreshjtjen tënde, edhe unë shpresoj se Islami do të dominojë, por
në mënyrë paqësore, pa i likuiduarë njërëzit.Do ta dominoni boten me flamurin e librin e paqes. Sa paqesore jeni, e thone statistikat e te krishterve te persekutuar aty ku ju sot dominoni. 

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!Do ta dominoni boten me flamurin e librin e paqes. Sa paqesore jeni, e thone statistikat e te krishterve te persekutuar aty ku ju sot dominoni.Eh po nuk japim përgjegjësi për ata që e kanë shitë bithën e punojnë për amerikën
e zionisët, e kundër Islamit.

Sa per fëmijet, kanë këta mëshire, mendoj këta jahudët e tu?
I vrasin do sio do!
 
Top