Tre vajzat që sipas horoskopit i bëjnë djemtë të dashurohen me shikim të parë

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
S me kishte ardhur tag Agapi ?
Si ishte puna se nuk e kuptova?
ska gje psixi mou,puna ishte tu tregoja ketyre shenjave qe jane ne liste,qe dhe ne, qe sjemi ne liste i bejme djemkat te dashurohen pas nesh dhe NE.. :(
E rast shembullor dashurie ishte ti per mua. :love::love::love:
 

Punk1

Antarë i Respektuar
ska gje psixi mou,puna ishte tu tregoja ketyre shenjave qe jane ne liste,qe dhe ne, qe sjemi ne liste i bejme djemkat te dashurohen pas nesh dhe NE.. :(
E rast shembullor dashurie ishte ti per mua. :love::love::love:
Le te plasin te gjitha shenjat nga inati agapi. Une gjithmone kam qene Luan matador?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Uuuu gruaja e hekurt

Hajj Herkulja ktu :d
 
Po dihej ajo pune per luaneshat :p
Per gjithcka jane ne krye te listes, mire apo keq :p
Apo jo @DeliriumMind ?:p

Fiks
Mire apo keq, na gjen ne krye ahahhaaahhaaha
Per Mire kur na duan
Per Keq kur na xhelozojne ? ose i kemi kafshu duke i lene shenja ahhahah
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Opo ju te shigjetarit te kepusni figurativisht dhe literalisht, nje te ngulme shigjeten dhe e hengrem ne.....nejse varet ku na e ngulni??
Shquhemi per goditje fatale
O me ne o me askend..vec mos na e dhente thuaj lool
 
Top