Tre vajzat që sipas horoskopit i bëjnë djemtë të dashurohen me shikim të parë

Sir_Mogli

You keep the sunshine,save me the rain !
Beson në dashuri me shikim të parë? Përgjigjja është “po”, nëse I përket njërës prej këtyre shenjave:

Luanesha
Luanesha është e dashurueshme me çdo shikim; si me të parin, si me të dytin, si me të fundit. Edhe pasi ndahet nga një mashkull, ai do të vazhdojë ta dojë pambarimisht. Pse? Sepse është një Luaneshë.


Peshorja
Peshorja është Gruaja e Hekurt e zodiakut dhe kjo I bën meshkujt ta admirojnë dhe ta dashurojnë sepse thellë-thellë u pëlqejnë gjërat e vështira.Ujorja
Ujorja është më femërorja e yjeve. Ka dhuntinë e ndjeshmërisë. Vetëm ajo mund ta magjepsë një mashkull me natyrën e saj femërore, që me shikimin e parë.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Euuuuu oj vajza diellit @SunFIower ca eshte kjo padrejtesi qe se kemi emrin ketu,as une as @Ivy as ti!? :( Booooo.
Une per te demostruar se si i bej te dashurohen eshte fakti i gjalle eh oh pukuuu.???.
Agapi mouu @Punk1 pohoje.:p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Xhelozi do jet shigjetar…qe nga xhelozia i vret me shigjeta krejt kundershtar ??
Demii eshte ahahaha
Gjysa e forumit ituuu Demaa jemi. Qyyy :p
 
Top