• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tre shenja të Zodiakut, nën të cilat lindin gratë më të mrekullueshme

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Sigurisht, çdo grua është unike. Por gratë e lindura nën këto tre shenja të Zodiakut janë tërësisht të ndryshme. Këto gra janë me fat, por në të njëjtën kohë mund të kenë një fat të vështirë.

1. UJORI

Ka lindur për të kënaqur ëndrrat e saj, por edhe ato të të tjerëve. Frymëzon ata që ka pranë, për ta bërë të pamundurën të mundur. Fluturon shumë lart, duke marrë mes krahëve të veta një dyzinë me njerëz. Sigurisht, është e vështirë për të, por ka lindur për të realizuar ëndrrat e Universit!

2. LUANI

Ka ardhur për të udhëhequr botën dhe për ta ndryshuar. Pamja e saj dhe prania në një ekip, tregojnë se ka ardhur koha për të ndryshuar për mirë. Prandaj për gratë e shenjës së Luanit është shumë e vështirë të bëjnë pjesë në një skuadër apo një familje, që nuk kërkon zhvillimin dhe rritjen. Në rrethana të tilla, gratë e shenjës së Luanit mund të synojnëtë vetme realizimin e misionit të tyre.

3. Akrepi

Gruaja e Akrepit është një shëruese. Të gjithë kemi dijeni për karizmën e pashkatërrueshme të gruas Akrep, por ka një gjë për të cilën jo të gjithë janë të vetëdijshëm. Këto janë gra që shohin gjithcka.

Jo vetëm shohin, por edhe shërojnë edhe shpirtërat më të lënduar, që sot në botën moderne janë kaq të shumtë. Si ia arrijnë? Askush nuk është i autorizuar ta dijë. Por sigurisht, ato kanë parë parajsën dhe ferrin. Tani janë këtu dhe misioni i tyre është që të shërojnë të gjithë.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
2. LUANI

Ka ardhur për të udhëhequr botën dhe për ta ndryshuar. Pamja e saj dhe prania në një ekip, tregojnë se ka ardhur koha për të ndryshuar për mirë. Prandaj për gratë e shenjës së Luanit është shumë e vështirë të bëjnë pjesë në një skuadër apo një familje, që nuk kërkon zhvillimin dhe rritjen. Në rrethana të tilla, gratë e shenjës së Luanit mund të synojnëtë vetme realizimin e misionit të tyre

Njeher kam pa nje turist..duke e sulmu luanat...kish ndodh dikur para 30vitev e me shum..dhe me e keqja ne prezenc te fmive e gruas😢Se di a eshte akoma ne youtube se nuk du me pa me..nga ajo ngjarja i urrejsha luant me shpirt..po tani kjo @DeliriumMind po na shtyn me dasht luani 🤣
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
2. LUANI

Ka ardhur për të udhëhequr botën dhe për ta ndryshuar. Pamja e saj dhe prania në një ekip, tregojnë se ka ardhur koha për të ndryshuar për mirë. Prandaj për gratë e shenjës së Luanit është shumë e vështirë të bëjnë pjesë në një skuadër apo një familje, që nuk kërkon zhvillimin dhe rritjen. Në rrethana të tilla, gratë e shenjës së Luanit mund të synojnëtë vetme realizimin e misionit të tyre

Njeher kam pa nje turist..duke e sulmu luanat...kish ndodh dikur para 30vitev e me shum..dhe me e keqja ne prezenc te fmive e gruas😢Se di a eshte akoma ne youtube se nuk du me pa me..nga ajo ngjarja i urrejsha luant me shpirt..po tani kjo @DeliriumMind po na shtyn me dasht luani 🤣

*hugs* fatkeqesisht gjera te tilla mund te ndodhin


 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
@jana80 @Senseo @Sensual @Ledia
FQvlxag2kbVyU.gif
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Në fakt ujori dhe komshinjte e tyte bricjapet,qe nuk i kan futur ne liste jane te kompletuara nga natyra.
Jo vetem nga pamja fizike por edhe nga ana shpirterore.
Kam njohur femra ujor e bricjap ne jeten reale qe jane per ti pasur zili.
Ambicioze,me kemb ne toke,bejn shum per shoqerine.
Jan kritikuese,edhe pse ndonjehere te acarojn por e kan per te miren tende.
Jan femra inspiriuese,madje them pse nuk linda ne janar 😂😂😂😜😜.
Jane edhe nena te shkelqyera(meqe mamaja ime eshte ujor💋).
Nuk plaken kurre,edhe me kalimin e viteve e kane ate feminilitetin,hijeshine e embelsine e nje vajze te re :):).
Per luanet nuk kam koment.
Kurse femra akrep eshte femra me e ndyre e horoskopit.
Kam pasur nje shoqe akrep,per lek ajo edhe tvdekurin e ngrinte nga varri.
Xheloze po.
Ziliqare po.
E ngjitshme po.
Nderhynte nprivatsin e tjerve po.
Mjer kujt i bjen perpjes nje e tille .
Ndjese nese eshte dikush akrep,po femra akrep e atille eshte:):).
Ndoshta jo tgjitha jan kshu.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Në fakt ujori dhe komshinjte e tyte bricjapet,qe nuk i kan futur ne liste jane te kompletuara nga natyra.
Jo vetem nga pamja fizike por edhe nga ana shpirterore.
Kam njohur femra ujor e bricjap ne jeten reale qe jane per ti pasur zili.
Ambicioze,me kemb ne toke,bejn shum per shoqerine.
Jan kritikuese,edhe pse ndonjehere te acarojn por e kan per te miren tende.
Jan femra inspiriuese,madje them pse nuk linda ne janar 😂😂😂😜😜.
Jane edhe nena te shkelqyera(meqe mamaja ime eshte ujor💋).
Nuk plaken kurre,edhe me kalimin e viteve e kane ate feminilitetin,hijeshine e embelsine e nje vajze te re :):).
Per luanet nuk kam koment.
Kurse femra akrep eshte femra me e ndyre e horoskopit.
Kam pasur nje shoqe akrep,per lek ajo edhe tvdekurin e ngrinte nga varri.
Xheloze po.
Ziliqare po.
E ngjitshme po.
Nderhynte nprivatsin e tjerve po.
Mjer kujt i bjen perpjes nje e tille .
Ndjese nese eshte dikush akrep,po femra akrep e atille eshte:):).
Ndoshta jo tgjitha jan kshu.
Ku ke qene me pare ti? Fiks kshu jemi ne bricjapet :D
 

Endrra

VIP
Ja dhe jetmira me pervojat personale lol..
Ore njoh une nje Bricjape qe po ta kesh ne qytet do nderroje shtet madje 🤣
E them qe karakteristikat mund te jene ne dna tone por me kalimin e kohes mesojm ti menaxhojm.
Nuk do te thote se jam dash te tjeret duhet tme durojne ...
Apo pse ajo eshte gaforre duhet me patjeter te rrije urte .
Jeta e sprovon dhe me te fortin .. unik ngelet ai/ajo qe meson te ringjallet nga cdo disfate si feniksi.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Endrra un nuk ofendova njeri tek postimi im.
Nese ty ste pelqen injoroje,un spo i bej lajka bricjapve se un sjam bricjape.
Sa per gaforret nuk jane te urta jo.
Gjithsesi meqe na merrke vesh nga astrologjia shkruj se ju dashet njiheni per astrologe😜😜.
 

Endrra

VIP
Jetmira une theksova qe fole nga pervoja personale.. as u ofendova as u preka ne te kundert ti. Gjithashtu kaloje nese ste pelqeu lol
 
Keto akrepat me siguri i sherojne te tjeret nepermjet pickimit me helm 🤣
 
Private conversations
Help Users
    Top