• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Tre burra bëhen bashkë, rrahin një femër. Shqiptarja përfundon në spital

Hera

Βιβλίο φάγος
Tre burra bëhen bashkë, rrahin një femër. Shqiptarja përfundon në spital
Në qytetin e Suharekës tre persona janë bërë bashkë për ta rrahur një grua njofton Policia e Kosovës.

s-8-600x360


Tre persona në Suharekë pas një mosmarrëveshje kanë rrahur një femër të vetme, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Gruaja eshte derguar ne spital, kurse dhunuesit jane ndaluar nga policia.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K-Shqiptar, pasi pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht viktimën femër K-Shqiptare. Ajo eshte mjekuar ne spital, ndërsa të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëri prej tyre është liruar ndërsa dy të tjerët janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.
 

Frank

1+1=3
Tre burra bëhen bashkë, rrahin një femër. Shqiptarja përfundon në spital
Në qytetin e Suharekës tre persona janë bërë bashkë për ta rrahur një grua njofton Policia e Kosovës.

s-8-600x360


Tre persona në Suharekë pas një mosmarrëveshje kanë rrahur një femër të vetme, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Gruaja eshte derguar ne spital, kurse dhunuesit jane ndaluar nga policia.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K-Shqiptar, pasi pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht viktimën femër K-Shqiptare. Ajo eshte mjekuar ne spital, ndërsa të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëri prej tyre është liruar ndërsa dy të tjerët janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.
Baca @Vvetoni te pakten Mihaili e kishte me xhamin inatin. lol
 

Passion

Banned
Burra?
Shume lindin meshkuj,e pak behen burra.
Nuk shoh burra ne kte postim.

Kane qene te dyshimte ne u punonin allatet,apo jo.

Me kujton nje fenomen dikur ne Gjermani nje shqiptar dergon te mjeku gjinekolog per te vizituar te shoqen,edhe dinte qe eshte femer mjeku,por kish qelluar mashkull.

Kur del e shoqja e pyet ky,se c'tha mjekja gjinekologe?
I thote ajo se ish mashkull. :D

Fillon ai duke bertit ne spital,do bej denoncim,edhe qante (pse me pa doktori gruan )> :D
 
Top