• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Transformimi befasues ja si do të duket njeriu pas 3 mijë vitesh

Transformimi befasues ja si do të duket njeriu pas 3 mijë vitesh

1595682030115.pngDuket se njeriu do të pësojë transformim të dukshëm pas 3 mijë vitesh.Kështu thotë shkencëtari anglez, paleoantropologu Matthew Skinner.

Pas studimeve të shumta, ai ka parashikuar se si do të jetë e ardhmja trupit të njeriut dhe si do të evoluojë pasi të kenë kaluar 3 mijë vite.

Sipas Skinner, nëse pas 3 mijë vitesh njeriu do të detyrohet të jetojë në një botë ujore, do të zhvillojë duar dhe këmbë të ngjitur.

Nëse, nga ana tjetër, njerëzit do të kolonizojnë një planet tjetër, me siguri do të na duhet të ndryshojmë zakonet tona të ngrënies, ku do të kemi transformim te dhëmbët dhe nofullat.

Gjithashtu nëse do duhet të kalojmë një epokë tjetër akullnajash, lëkura do të bëhet më e bardhë dhe flokët më të fortë.

Më poshtë videoja:

g.shqip
 
Top