• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Transferimet e lojtareve 2018/2019!

CliveOwen

Anëtar i ri
Te gjitha trasferimet dhe te bisedojm per mekaton e veres, se çfarë lojtar do trasnsferohen, si do duket një kip me keto transfer etj etj.
 

CliveOwen

Anëtar i ri
Zyrtare: Sarri trajner i ri i Chelseat

sarri-e1486649870173-780x439.jpg

Chelsea ka emëruar Maurizio Sarrin në pozitën e trajnerit të klubit.

Klubi londinez e ka konfirmuar transferimin vetëm pak ditë pasi shkëputi bashkëpunimin me Antonio Conten.

“Jam i lumtur që po vij te Chelesa në Ligën Premier. Jam i entuziazmuar për periudhën e re të karrierës time”.

“Mezi pres të filloj punën dhe të takoj lojtarët të hënën para udhëtimit në Australi, ku unë do të njoh skuadrën dhe ku ne do të fillojmë aksionin”.

“Shpresoj se mund të bëj futboll argëtues për tifozët tanë dhe ne do të luftojmë për trofe në fund të sezonit, gjë që klubi e meriton”, u shpreh Sarri për faqen zyrtare të klubit londinez.

Në faqen zyrtare të Chelseat vlerësohet lart loja atraktive e Sarrit e instaluar te Napoli, që besohet se ka qenë një prej arsyeve të angazhimit të tij. /Telegrafi/
 
Top