• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tragjedi në Moskë, vdes Andrea Antonelli

Arfenilla

Themelues i Forumit


Tragjedi në botën e motoçiklizmit. Andrea Antonelli ka gjetur vdekjen në qendrën mjekësore të Moscow Raceway, si rezultat i një aksidentit të tmerrshëm të pësuar në xhiron e parë të javës së provave të "Mondial Supersport" në Rusi.

Motoristi nga Castiglione del Lago i Perugias, 25 vjeç, e ka humbur kontrollin me motorin Kawasaki ZX-6R të tij, teksa po garonte me një shpejtësi rreth 250 km/h, ndërsa më pas u shtyp nga bashkëkombësi i tij i Hondas Lorenzo Zanetti. /alb
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Tragjedi në Moskë, vdes Andrea Antonelli

E pash live kur ndodhi kjo...po si degjova me lajmet me pas.
Thash mos kishte ndonje shpres per te shpetuar por paska
vdekur..gjynah!

Fajin e kane ata qe organizojn keto garat..dhe duke e pare
kohen e keqe e lane te vazhdonte gara!!

Ah mjere ky qe iku..
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Tragjedi në Moskë, vdes Andrea Antonelli

Po vete motorristet nese sjane te sigurt per ate gare mos ta fillojne,jeta eshte me e shtrejte se cmimi
 
Titulli: Tragjedi në Moskë, vdes Andrea Antonelli

Duhet te kuptoni, qe ate se shtyu asnjeri!
ai vdiq nga pasjoni tij..:( rip..
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Tragjedi në Moskë, vdes Andrea Antonelli

RIP keti motoristit ..
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Tragjedi në Moskë, vdes Andrea Antonelli

Gjynah.:(
U preht ne paqe.
 

cent

...Lontano
Titulli: Tragjedi në Moskë, vdes Andrea Antonelli

Si cdo sport qe ka rrezikun e vet
U Preht ne paqe.
 
Top