Topless - pamje te nxehta nga Demi.

Vajza

V.I.P
Asgjë nuk e ndal Demin. “Çmend” sërish rrjetin me fotot “topless”, mban gjoksin me duar
17 Prill, 2020 | 17:28
lg.php


lg.php

Asgjë nuk mund ta dalë Demi Rose të ‘tërbojë’ ndjekësit e saj me foto të nxehta në rrjetet sociale.

demi-rose2.jpg

lg.php
Modelja ka publikuar sërish foto ku vë në pah linjat e saj trupore. Së fundmi publikoi një foto topless e veshur me tanga ndërsa mban gjoksin me duar.

Fotot “hot” nuk janë të pazakonta për Demin, e cila nuk harron të kënaqë çdo ditë ndjekësit e saj duke ngritur temperaturat në rrjetet sociale.

Modelja njihet për format e saj bombastike dhe nuk ngurron ti ekspozojë. Demi Lovato është një tifoze e Real Madridit, e cila e ka shfaqur hapur dashurinë për skuadrën e saj të zemrës.demi-rose1-1.png demi-rose-2.png demi-rose6.png demi-rose7.png demi-rose5.png demi-rose4.png demi-rose3.png demi-rose2.png demi-rose1.png demi-rose3-1.jpg demi-rose.png demi-rose1-1.jpgPANORAMASPORT.AL
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Edhe kte kishim mangut...tani u sistemuam.
 
  • Haha
Reactions: NGU

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Eshte shume e shkurter :unsure:
 
Top