• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Top 10 women drivers of the year.

Elushe

Vogëlushe
LOL LOL LOL LOL sa kam qesh

Ne fakt si nr 4 kam pare nje grua (indjane) qe e hipi Panden qe kishte mbi nje kosh plehrash teksa po merte nje kthese. LOL
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
nuk i shikoj dot sa keq cfar kam humbur do te doja ti shikoja grate shumaker
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahahhaha tani i pashe hahahaha sa e forte ajo qe do me kap tragetin
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
po ate,fituesen e 10 se pe?shikoje mire se do ta kuptosh:D:D
ue per koken time hahahahahahah lol lol paska ven kasken mrapsh hhahah kjo eshte konkurentja e valentino rosit
 

eldi

trafikante
po ate,fituesen e 10 se pe?shikoje mire se do ta kuptosh:D:D
hahahahha sa kam qesh kur e kam pare, me kasken e motorrit, po ne jemi per tu patur zili ore. :kercim::kercim:. hahahahaha se ju bejm qe ne cdo moment te qeshni. ahhaahhaha
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
:haha: :haha: :haha: rrofsh Bledi se kisha kaq nevoje te qeshja sot hahaha
 
Top